1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

WD Scorpio Blue przerobiony bad sectory

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kryhol, Czerwiec 30, 2014.

1. kryhol

kryhol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bytom, Poland
    Witam mam dysk WD Scorpio Blue 320 GB który już przerobiłem żeby działał w konsoli tylko problem mój jest taki ze pierwsze 30 GB tego dysku jest uwalone (bad sectory) i chciałem się was zapytać czy jest jakiś sposób żeby na xboxie stworzyć partcyję pomijając pierwsze 40gb? Bo tak własnie używam go na kompie beż żadnych problemów i z bardzo dobrymi transferami. (zapis 50-65MB/s) (odczyt 75MB/s)

2. Lotnik421 Xbox One

3. lolekw660i

lolekw660i Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Konsola raczej nie pominie tej uszkodzonej przestrzeni. A próbowałeś go naprawić ? Może to być uszkodzenie software nie hardware czyli wtedy jakimś programem go naprawisz. Ja miałem dysk który w hd tune pokazywał z 17 bad sectorów odpaliłem mhdd z płyty zrobiłem earse i remap i teraz żadnych bad sectorów na nim nie ma.

4. kryhol

kryhol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bytom, Poland
    te sektory nie do naprawienia są jest ich multum w tej części i takie programy jak mhdd, hdd regenerator, victoria odmawiają współpracy.

5. lolekw660i

lolekw660i Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Spróbuj nawrzucać na te pierwsze 30gb śmieci tak aby te bady były zasypane śmieciami, a na resztę wrzucaj co tam chcesz :p

6. kryhol

kryhol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bytom, Poland
    no własnie mogę coś tam po instalować max dwie gry ko 15gb juz powyżej nie bardzo bo w pewnym momencie dysk mi po prostu nie startuje tzn załapuje za którymś tam razem włączeniem konsoli. Czy mogę przez jakiś program z kompa coś tam powrzucać? Bo jak podłącze pod kompa to niema żadnej partycji i dysk jest widziany w programach bez partycji.

7. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ten dysk przeciez sie nie nadaje do xbox'a, wez lepiej kup sprawny dysk, a ten odloz na bok.

8. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Ciężko będzie, próbując coś wgrywać na uwalone sectory dysk będzie się męczył i zacinał, raczej nic z tego nie wyjdzie. Możesz wgrać firmware od dysku 250Gb wtedy będzie widziany jako 250, ale to i tak nic nie da bo uwalony jest od początku, ja tak zrobiłem z dyskiem 320, wgrałem soft od 250, tyle że miałem właśnie walnięte sektory jakoś na końcu.

Albo użyć jakiś soft co by pierwsze 40Gb totalnie wykluczył/ukrył, ale by to ukrycie musiało być bardziej ingerencyjne w Firmware HDD,

9. ZiK

ZiK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    46
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    0-34
    EASEUS Partition Master pomniejsz partycje i bedzie ok

Wczytywanie...

Poleć forum