1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

WD TV Play-opłaca się?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Imperial BoRo, Lipiec 7, 2013.

1. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam.
    Przymierzam się do kupna WD TV play i pytanie brzmi czy opłaca się kupić te pudełeczko ? WD TV Play WDBHZM0000NBK.
    Chcę po prostu dobrego odtwarzacza przede wszystkim do filmów jak i muzyki. Jeśli ktoś to posiadał mile widziane opinie :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. mauly

mauly Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Posiadam starszą wersję tego odtwarzacza 2 gen. Urządzenie chodzi bez zarzutu, filmy jak i muzykę(mkv, flac itp.), napisy trzeba przerabiać na srt. Nie wiem jak jest w modelu przez ciebie przedstawionym(nie ma większego probelmu z srt). Urządzenie ciche i zajmuje bardzo mało miejsca. Korzystam przez podłączenie dysku usb 2.0, ale da się podłączyć przez sieć.(próbowałem ale czasem się klatkowało- do routera "g" przez wifi). Jeśli posiadasz starszy telewizor hd bez możliwości podłączenia dysku to polecam,- jeśli jak moi znajomi posiadasz wbudowany odtwarzacz multimedialny w tv, to nie wiem czy jest potrzeba kupowania WD. W mojej wersji jest stary wygląd interfejsu co czasem podczas odczytywania dużej biblioteki muzyki czasem ciężko odnaleźć, lecz jest to też spowodowane że obsługuję to tylko pilotem. Do oglądania filmów hd jest bardzo dobrym urządzeniem na procesorze sigma tech.

P.S: napisałem odczucia i spostrzeżenia odnośnie mojego urządzenia. Podejrzewam że wiele się nie różnią, trzeba sobie porównać oba odtwarzacze.

http://www.wdc.com/wdproducts/library/UM/POL/4779-705025.pdf moja wersja

4. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    dzięki za odpowiedź!
    W swoim pokoju mam monitor\telewizor samsung 23" i nie obsługuje żadnych dysków a co za tym idzie multimediów :/
    Dlatego chciałbym kupić coś takiego bo szczerze mój xbox jest za głośny do oglądania filmów nocą ;//

Wczytywanie...

Poleć forum