1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

WD1200BEVS Kabel

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dymuś, Maj 23, 2011.

1. Dymuś

Dymuś Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Hajnówka
    Witam, kupiłem twardzielka WD1200BEVS i chce go przeflashować. Tylko jaki kabel jest potrzebny do podpięcia tego dysku do płyty głównej GA-K8U ? Czytałem coś o kablach SATA 7-io pinowych i chyba 14 ale nie wiem czym to się różni. Ale z tego co mi się zdaje, to u mnie na płycie jest wejście na 7-io pinowy (mały czerwony kabel). Czy ten 7-io pinowy by pasował do tego dysku ? Jak nie, to proszę podać taki jaki by pasował, w LINKACH! Najwyżej wtedy coś pokombinuje.
    Czy np. mogę pójść do znajomego i pożyczyć byle jaki kabel SATA i zrobić sobie flasha?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Po co Ty chcesz flashować dysk ?

4. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  5. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Heh po prostu nie słyszałem o takich cudach ;)

Wczytywanie...

Poleć forum