1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

wd2500bevt wgrany hddss.bin winda widzi go jako Hitachi xbox go nie widzi

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bestgreg, Wrzesień 28, 2013.

1. bestgreg

bestgreg Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam Wszystkich.
    Kilka dni temu zakupiłem dysk jak w tytule. hddhackerem wgrałem mu hddss.bin i winda widzi go jako dysk Hitachi. Ale konsola już go nie widzi w ogóle. Dysk flashowałem na loptopie. Później nawet programem FATXplorer-2.5.1.14449 stworzyłem na tym dysku partycję FATX i nic z tego, konsola dalej go nie widzi. Dysk widziany jest przez konsolę po podpięciu go przez USB, tylko na nic mi 32GB przy 250GB. Proszę o porady, bo już nie wiem co źle robię. Nadmieniam, że przeczytałem chyba wszystkie dostępne tutoriale i nadal jestem w kropce. Pozdrawiam
    Chciałbym dodać, że po tych wszystkich operacjach dyska ma tylko dwie partycje partition2 i partition3, ni ma partycji 0. Może ktoś podpowie jak ją stworzyć. Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum