Wedle recenzentów Battlefield 4 to must-have dla fanów FPS-ów

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Wieści na temat rozdzielczości next-genowych wersji Battlefield 4 nie nastrajają zbyt optymistycznie, ale sama gra jest jak najbardziej warta sprawdzenia. Branżowe media niemal jednogłośnie zakrzyknęły "kupcie to!".

DICE zorganizowało specjalne pokazy, w ramach których część recenzentów miała sposobność pobawić się BF4 na PlayStation 4 i Xboksie One. Na nowych konsolach gra prezentuje się naprawdę okazale, zwłaszcza na next-genie Sony. Z przyczyn oczywistych wersje current-genowe zostały dość mocno pocięte - ograniczono znacznie warunki pogodowe i efekty cząsteczkowe, a rozgrywka i tak miewa spore problemy z utrzymaniem stałych 30 klatek animacji na sekundę.

  • GameTrailers – 9.5
  • Ausgamers – 9.4
  • CVG – 9
  • Videogamer – 9
  • Joystiq – 4.5/5
  • GamesRadar – 4.5/5
  • Gamefront – 89/100
  • Game Informer- 8.75/10
  • IGN – 8.5
  • OXM - 8/10
  • Eurogamer – 8
  • GameSpot – 8
  • Xbox 360 Achievements – 80/100
  • Polygon – 7.5
  • Shack News – 7
  • USGamer – 3.5/5
 

Punisher

Użytkownik
Użytkownik
Ja dam 0 na 10 bo na mojej konsoli nie mozna odpalić gry z pendrajva (tylko z dysku M$)
 

BE_Mroku_256

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
@UP
To trzeba ruszyć tyłek i kupić oryginał a nie grać na piratach i jeszcze narzekać...
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Sugerowanie się recenzjami gier za którymi stoją wielkie koncerny jak właśnie EA jest śmieszne. Wystarczy posmarować komu trzeba i już ocenka leci w górę. Jakoś na metacriticu "profesjonalni recenzenci" spuszczają się z zachwytu nad nowym produktem DICE, a zwykli gracze nie podzielają tego entuzjazmu :
Battlefield 4 for PlayStation 3 Reviews - Metacritic
Battlefield 4 for Xbox 360 Reviews - Metacritic
Battlefield 4 for PC Reviews - Metacritic

Chyba wnioski są jasne.
 

Punisher

Użytkownik
Użytkownik
@UP
To trzeba ruszyć tyłek i kupić oryginał a nie grać na piratach i jeszcze narzekać...
A może ja mam orginał,a i tak musze kupic dysk M$,nawet jak mam pendrajva? Beznadzieja
 
Kilka groszy na dysk wam szkoda.... Grze można dać te 8/10 dużo lepsza niż 3, czekamy na odpowiedz call of duty.
 

Do góry Bottom