1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wedle recenzentów Battlefield 4 to must-have dla fanów FPS-ów

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 29, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Wieści na temat rozdzielczości next-genowych wersji Battlefield 4 nie nastrajają zbyt optymistycznie, ale sama gra jest jak najbardziej warta sprawdzenia. Branżowe media niemal jednogłośnie zakrzyknęły "kupcie to!".

DICE zorganizowało specjalne pokazy, w ramach których część recenzentów miała sposobność pobawić się BF4 na PlayStation 4 i Xboksie One. Na nowych konsolach gra prezentuje się naprawdę okazale, zwłaszcza na next-genie Sony. Z przyczyn oczywistych wersje current-genowe zostały dość mocno pocięte - ograniczono znacznie warunki pogodowe i efekty cząsteczkowe, a rozgrywka i tak miewa spore problemy z utrzymaniem stałych 30 klatek animacji na sekundę.

• GameTrailers – 9.5
    • Ausgamers – 9.4
    • CVG – 9
    • Videogamer – 9
    • Joystiq – 4.5/5
    • GamesRadar – 4.5/5
    • Gamefront – 89/100
    • Game Informer- 8.75/10
    • IGN – 8.5
    • OXM - 8/10
    • Eurogamer – 8
    • GameSpot – 8
    • Xbox 360 Achievements – 80/100
    • Polygon – 7.5
    • Shack News – 7
    • USGamer – 3.5/5

2. Lotnik421 Xbox One

3. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Ja dam 0 na 10 bo na mojej konsoli nie mozna odpalić gry z pendrajva (tylko z dysku M$)

4. BE_Mroku_256

BE_Mroku_256 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Posiadacz PS4 i XONE
    @UP
    To trzeba ruszyć tyłek i kupić oryginał a nie grać na piratach i jeszcze narzekać...

4 użytkowników lubi ten post.
  5. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
  6. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    A może ja mam orginał,a i tak musze kupic dysk M$,nawet jak mam pendrajva? Beznadzieja

1 osoba to lubi.
  7. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kilka groszy na dysk wam szkoda.... Grze można dać te 8/10 dużo lepsza niż 3, czekamy na odpowiedz call of duty.

Wczytywanie...

Poleć forum