1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Według Codemasters konsole Xbox 360 i PS3 są do grania w sieci

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Listopad 27, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Twórcy F1 2009 postanowili ujawnić dlaczego nie przygotowano wersji gry na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. Poznaliśmy też opinię Codemasters o powodach zakupu tych konsol.

Jak wiemy F1 2009 powstało tylko na konsole Nintendo Wii oraz PSP. W wywiadzie dla Square-Go twórcy gry ujawnili powody, dla których ten tytuł trafił tylko na dwie platformy. Dowiedzieliśmy się też, że prawdziwym powodem do zakupu konsol Xbox 360 i PlayStation 3 jest chęć grania w sieci. Informacje te pochodzą od producenta gry, Jasona Wakelama.

Kiedy latem 2008 r. otrzymaliśmy licencję na grę poświęconą Formule 1, musieliśmy podjąć decyzję czy zdołamy przygotować wysokiej jakości produkt na PC, konsole Xbox 360 i PlayStation 3 w mniej niż 12 miesięcy. Nawet z naszym doświadczeniem to za mało czasu, aby stworzyć grę na te platformy. Wii i PSP to zupełnie inna sprawa – tam gry tworzy się szybciej.

Zdecydowaliśmy się nie dodawać elementów sieciowych do gry na tych platformach. Woleliśmy się skupić na elementach, które uważamy za ważniejsze dla ich użytkowników. Gdybyśmy tworzyli grę na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 dodalibyśmy tryby sieciowe, bo to jest główny powód, dla którego kupuje się te konsole.

Trzeba przyznać, że jest to dość karkołomne stwierdzenie. W końcu na świecie są ciągle miliony graczy, którzy kupili ww. konsole również z innych powodów. Nie da się ukryć, że możliwość gry w sieci jest na pewno ważna, ale czy można ją uznać za czynnik decydujący o zakupie?

http://www.gram.pl/news_8gTjJOC2_Wedlug_Codemasters_konsole_Xbox_360_i_PS3_sa_do_grania_w_sieci.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. KuBeK221

KuBeK221 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pewnie, że można to uznać :] Teraz większość czasami wogóle nie odpala singla tylko multi i multi. Kiedyś tego nie było, ale zdecydowanie więcej osób kupuję konsole, żeby pograć po necie.

4. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    ja kupiłem konsolę ze względu na to, że nie muszę się martwić o wymagania, gry wychodzą o wiele wcześniej na konsolę niż na pc oraz jest jeszcze masa innych powodów ;)

5. x360fb

x360fb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Bezsens. Teraz w każdej grze (i zapewne w tej też będzie) połowa osiągnięć jest do zdobycia tylko w trybie online. Nie podoba mi się takie coś.

6. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    no gdy podłączyłem konsolę do internetu to zobaczyłem kolejny, ogromny plus xboxa

7. Pls

Pls Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tjaa pieprzenie...M$ i Sony zapewne maczaja w tym palce zeby przyciagnac ludzi do ich uslug internetowych i zbijac kase. Dzieki temu z Colina i Grida zniknal tryb multi na split sreenie.

8. -Torreno-

-Torreno- Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wisbech

Mi wręcz przeciwnie ;P
    Ci co mają dostęp do neta nie dość ze czerpią frajdę z multi to wpadają achievy.
    Szkoda ze nie ma tego w nnp (MW2)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum