1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Według Microsoftu Kinect nie przyczynia się do RROD-a

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez PoPierwszeZwiększMase, Styczeń 9, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. PoPierwszeZwiększMase

PoPierwszeZwiększMase Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nasielsk

Mówi się, że używanie Kinecta może powodować przyspieszone przegrzewanie się starszych wersji konsoli Xbox 360. O tym, jaki jest finał takich atrakcji, chyba nikomu przypominać nie trzeba. Microsoft dementuje.

Według koncernu z Redmond, Kinect jest zaprojektowany tak, by bezproblemowo działać z każdą wersją 360. Firma nie widzi związku między trzema mieniącymi się na czerwono światełkami, a użytkowaniem kontrolera ruchu.

Jeśli jednak taka zależność faktycznie istnieje, to raczej logiczne, że Microsoft jej nie potwierdzi. Coś jednak może być na rzeczy. W końcu Kinect obciąża konsolę w sposób, jakiego nie planowano podczas projektowania starszych wersji 360. Co o tym myślicie?

Źródło: polygamia.pl

/nie przypisuj sobie czyiś tekstów!

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Mysle ze jest to prawdopodobne ciekawe ile takich przypadkow mialo miejsce:)

4. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Według mnie to znów kwestia płyty głównej. Jeśli ktoś zakupi Kinecta do Falcona to nie może czuć się zbyt pewnie, natomiast z Jasperem będzie już o wiele bezpieczniej :) Kinect zapewne obciąża na swój sposób konsolę, a Microsoft chce chyba tylko tym zachęcić do kupna nowego kontrolera.

5. Ogór

Ogór Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Moim zdaniem komuś się tak zdarzyło i już wielkie Halo;p Może taki zbieg okoliczności?:p

6. Kris89

Kris89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    a ja mysle ze nie, to tak jakby fifi na usb mialo powodowac rroda. powiecie ze grafika itd ale to tylko kontroler. a gry graficznie nie sa jakies wypas, wiec gpu chyba jest mniej obciazony niz np w falloucie. takie jest moje zdanie

7. MrKilljoy

MrKilljoy Liga XboxForum.pl Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wlkp
    Ooo ciekawe, piszesz tak ciekawe newsy, ze inni redaktorzy biora z ciebie przyklad. Ba! Oni cie kopiuja :O

Według Microsoftu Kinect nie przyczynia się do RROD-a

Co do samego tematu, to mysle, ze Kinect moze i obciaza troche konsole, ale nie w takim stopniu aby wyskakiwaly bledy. Gdyby podali jakies przyblizone dane, np. ile osob juz zglosilo taki blad to sadze, ze dopiero wtedy mozna by bylo o tym porozmawiac.

8. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Uch i ach... Cóż za aktualność :D A ja myślałem że Microsoft wydając Kinect'a potwierdził iż będzie on kompatybilny z Xbox'em Fat i nie będzie go uszkadzał powodując RROD :D

9. PoPierwszeZwiększMase

PoPierwszeZwiększMase Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nasielsk
    Heh... ludzie dla mnie to był albo zbieg okoliczności albo czyiś wymysł ;d

10. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Hmm ... Nawet gdyby się przyczyniał, M$ itak by o tym nie wspomniał :p dziwi mnie także to, że przy tworzeniu układu chłodzenia dla konsoli nie pomyśleli o testowaniu ich jakimiś odpowiednikami furmarka i prime95/orthosa znanych z PC, wtedy szybko wiadomo było by jak sobie poradzą ze 100%-towym obciążeniem.

11. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    a ja myślę że zdychają jak leci wszystkie xboxy od pierwszych poczynając a na flakonach kończąc - kinect powoduje że ludzie zaczęli w nie cokolwiek grać więc się przegrzewają
    a zresztą z 50mln x360 co nimi się tak M$ chwalił ostatnio to z 15mln już dawno jest na śmietniku

12. Gears6542

Gears6542 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Białystok
    Moim zdaniem jest to zbieg okoliczności. Raptem kilkanaście konsol dostało RRODA z podłączonym Kinectem i od razu afera.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum