1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Weekend z podwójnym XP w Call of Duty: Ghosts

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 9, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Jak dobrze jest mieć długi weekend z polskim świętem, gdy od wczoraj trwa pierwszy weekend z podwójnym doświadczeniem w Call of Duty: Ghosts.

Podwojone punkty doświadczenia można zbierać od wczoraj od godziny 19, a zakończone zostanie 11 listopada w poniedziałek o tej samej godzinie.

Weekend trwa obecnie na wszystkich platformach, na które została już wydana produkcja Activsion. Informacje dotyczące tej samej promocji w zdobywaniu doświadczenia na PS4 i XONE zostaną ujawnione już niedługo po starcie konsol następnej generacji.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. l33t

l33t Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    To jest informacja warta newsa? ;)

/Wysłane z telefonu/

1 osoba to lubi.
  4. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    Taaa okazja do boostowania

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2

5. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Co z tego ze boostowanie jak nawet nie ma prestigow normalnych wiec jak dla mnie to takie podwójne XP jest niepotrzebne

Sent from my NOKIA using Tapatalk

6. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    taa.. już 1 czy 2 listopada gdy odpaliłem muti ghosts moim oczom ukazało się to info... i za każdym następnym razem
    każdy kto gra w ghosts powinien o tym wiedzieć..

ehh mogłem napisać autorskiego newsa już 2 listopada :D byłbym szybszy od PPE :D

1 osoba to lubi.
  7. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Ale i tak XP wolno leci

ODBANOWALI MNIE :D

8. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1656
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    I takiego czegoś nie znoszę.

Właśnie takie motywy przyczyniły się do tego, iż np. pół roku temu jak zakupiłem i grałem w Battlefield Bad Company 2 (kupiłem dosłownie za grosze..) znienawidziłem MP. Dlaczego? Ja biegam z levelem 1 a inni z kosmicznymi levelami, broniami wypasionymi i gdzie tu fun? Powiem wprost none :D

I tu będzie podobnie nim zakupię tą grę za grosze (no dobra może nie dosłownie grosze) to znów będę grał z ludźmi z levelem znacznie wyższym od mojego. I sam skill nie wystarczy by pokonać takich..

9. Shiniox

Shiniox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Hm.. W tym wypadku nie pozostaje mi nic innego niż nagrać COD:G szybciej niż miałem zamiar aby skorzystać z dbl expa ;d

10. kreeet84

kreeet84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wczoraj w trybie ffa trafilem na schakowane lobby, mozna bylo skakac az pod niebo dwoch kolesi bylo niesmiertelnych rzneli wszystkich rowno, byla mieograniczona liczba pestek w magazynku pogralem tak z 2 minuty i wyszlem. ale co ja patrze a moja ranga podskoczyla do 60 ostatniej, i znaczek prestizu tez chyba ostatni taki orzelek, po dwoch minutach gry maialem ponad 200 tych monet za ktore odblokowuje sie bronie itd, dzis nic sie nie zmienilo gram normalnie majac dalej 60 lewel ostatniego prestizu, za kazde zabisie asyste otrzymuje te zlote monety mam ich juz od chu....
    PS. mam nadzieje ze wyjdzie latka i to usunie i wroci mi ten lewel co mialem chyba 16 pierwszego prestizu.
    mial ktos cos takiego???? acha wyprobowalem ten perk ostatni za 5 punktow kory po kazdym fragu zwieksza sile razenia broni, powiem wam masakra po zdobyci paru fragow tlucze sie gosci w normalnych trybach jak na hardcor

11. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Gra ma 5 dni, a juz są shakowane lobby? Nice :D

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

12. BE_Mroku_256

BE_Mroku_256 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Posiadacz PS4 i XONE
    Porażka z tą grą żałuję, że po raz trzeci dałem się nabić w butelkę...Hackerzy,kamperzy,trafiam na samych n00bów w meczach,Hit Detection, to jakieś nieporozumienie w normalne tryby gra się , jak na hardcore,miało nie być quickscopingu, ale nadal jest,dedyków nie ma.Już nigdy w życiu nie kupię Call of Duty !

1 osoba to lubi.
  13. BE_Mroku_256

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Posiadacz PS4 i XONE
    Zhackowane Lobby w COD Ghosts

Właśnie jakieś 30 minut trafiłem na zhackowane lobby tu daje filmik(pralką nakręciłem)

W 6 sekundzie nie pierdnąłem lol nie wiem co, to było.

Przepraszam za double posta.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  14. kreeet84

kreeet84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    UP to jest wlasnie idetyczne lobby na ktore i ja trafilem a jak u ciebie z prestizem podskoczyl do ostatniego??

15. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Uuuu... już zbanowany filmik przez Activision. Pierdzielone nieroby, nie dość, że robią kampanię kopiuj/wklej, to na dodatek nie potrafią porządnie gry zabezpieczyć! 5 dni po premierze!? Porażka na całej linii. Chyba nigdy jeszcze w żadnej grze nie było takiej akcji...

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  16. BE_Mroku_256

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Posiadacz PS4 i XONE
    Na szczęście nie, bo nie wiadomo czy za to IW nie będzie banować konta.Chyba już nie będę grał na FFA.

Wczytywanie...

Poleć forum