Wejście HD

Naki19

Użytkownik
Użytkownik
Witam!
Mam pewien problem. Od zakupu konsoli gralem na podlaczonym kablu hdmi. Wszystko bylo bez najmniejszych zarzutow. Po około poł roku odłączylem go bo potrzebowalem na moment podlaczyc do komputera. No i tu rzecz najdziwniejsza- podlaczylem go po doslownie 5 min spowrotem do konsoli a tu niespodzianka. Kabel nie przekazuje ani obrazu ani audio. Na xbox'ie normalnie wlaczaja sie na poczatku wszystkie diodki czyli konsola odpala sie normalnie a na moim telewizorze jedynie komunikat "brak sygnalu". Kabel napewno jest wporzadku bo tez podlaczalem i to samo. Czy to moze byc wina wejscia?
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
Sprawź na kablu czy masz ustawione HDTV
 

PLAYSTATION3fan

Użytkownik
Użytkownik
No przeciez nie wina kabla, skoro dziala. Moze byc cos w ustawieniach tv, pokombinuj z tym.
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
mi się świeciły diody i nie było widać bo miałem źle kabel ustawiony.
 

dziend0bry

Użytkownik
Użytkownik
ja miałem identyczny problem. ale tylko wtedy gdy miałem włożony jeszcze ten zwykly kabel, aby miec dzwiek w kinie domowym. sprobuj docisnąć kabel w TV i X360. a jeżeli masz kilka wejsc HDMI w TV to sprobuj w innych. i zobacz czy w TV ustawiles odpowiedni kanał. ja podlaczylem konsole przez HD i miałem kanal AV i juz mialem dzwonic do MS,ze konsola nie wysyla obrazu i dzwieku: )
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Sprawź na kablu czy masz ustawione HDTV
Tu chodzi o kabel HDMI :) a nie Component czytaj

Jak kabel jest ok. może coś w TV lub konsoli się przestawiło. Jaki masz TV HD Ready czy FullHD?
Jak masz TV HD Ready być może konsola przestawiła rozdzielczość na 1080p a TV nie obsługuje takiej tylko max 1080i i musisz przestawić na 720p. Ja tak miałem jak zaktualizowałem konsolę :) dash przestawił mi na 1080p i na TV był napis "brak sygnału"
 

Naki19

Użytkownik
Użytkownik
Tu chodzi o kabel HDMI :) a nie Component czytaj

Jak kabel jest ok. może coś w TV lub konsoli się przestawiło. Jaki masz TV HD Ready czy FullHD?
Jak masz TV HD Ready być może konsola przestawiła rozdzielczość na 1080p a TV nie obsługuje takiej tylko max 1080i i musisz przestawić na 720p. Ja tak miałem jak zaktualizowałem konsolę :) dash przestawił mi na 1080p i na TV był napis "brak sygnału"
Kabel napewno jest ok. Telewizor to hd ready LG 22' i tez mi sie wydawalo ze to wina rozdzialki. Tylko teraz jak przestawic obraz skoro nie moge podlaczyc kabla hd?? :)
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
zresetuj ustawienia obrazu

wcisnij klawisz sync na konsoli i trzymajac go
wlacz konsole i nie puszczaj zanim sie
nie uruchomi calkowicie.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
podłącz przez composite\euro jak nie zaskoczy znaczy, że padła
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Kabel napewno jest ok. Telewizor to hd ready LG 22' i tez mi sie wydawalo ze to wina rozdzialki. Tylko teraz jak przestawic obraz skoro nie moge podlaczyc kabla hd?? :)
Ja musiałem iść do ciotki bo ma TV fullHD i tam przestawiłem na 720p :) lub na oślep :)
albo zrób tak jak napisał Qazimodo :)
 

Naki19

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak Qazimodo robilem. Tylko ze tak trzeba zrobic jak konsola jest podlaczona na hdmi czy composite? I sync to ten maly obok wejscia na memorki tak? Mam drugi tv FullHD wiec na nim moge sprobowac w sumie.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Spróbuj na TV fullHD, ale podłącz konsole kablem HDMI i przestaw na 720p :)
 

Naki19

Użytkownik
Użytkownik
Zaraz sprobuje:) a jesli na fullhd bedzie to samo, znaczy "brak sygnalu" bedzie znaczyc ze wejscie padlo?
 

Naki19

Użytkownik
Użytkownik
Hah jednak drugi telewizor nie jest fullhd tylko hd ready..:(
 

Milan65

Użytkownik
Użytkownik
Spróbuj w ustawieniach Tv przestawić na HDMI.
 

Naki19

Użytkownik
Użytkownik
w jaki sposob hmm??
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
To przywróć ustawienia fabryczne tak jak napisał Qazimodo :) mając konsole podpiętą kablem HDMI do TV, jak nie pomoże to musisz pójść do kogoś kto ma TV fullHD albo przestawić ustawienia na oślep :)
 

Naki19

Użytkownik
Użytkownik
ale co to za przycisk trzeba trzymac wkoncu? :p bo nie lapie :p
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Wciśnij klawisz sync (mały przycisk koło slotu na kartę pamięci) na konsoli i trzymając go
włącz konsole i nie puszczaj zanim się nie uruchomi całkowicie :)
 

Naki19

Użytkownik
Użytkownik
no to zrobilem tak i nic sie nie zresetowalo :p
 

Do góry Bottom