1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wejscie HDMI. Pytanie do tych którzy maja Xbox Slim

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Griver, Lipiec 23, 2010.

1. Griver

Griver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kielce
    Witam mam Nowego Xbox Slimke od jakiegos czasu ( dokladnie od dnia premiery w Europie) i dzis podpinajac kabel HDMI zauwazylem ze wejscie HDMI w moim Xboxie jest lekko zapadniete i skrzywione,

Fota001

Fota002

nie wiem jak bylo od nowosci bo zauwazylem to teraz wejscie dziala ale nie wiem czy nie bedzie z nim problemu w przyszlosci

i teraz pytanie do was czy w waszych nowych xboxach tez tak macie prosze o ewentualne fotki czy cos w tym stylu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maciexxfc

maciexxfc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Cewice
  4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Jak działa to czym się przejmujesz i do tego jest 24 miesiące gwarancji na konsolę, wiec graj i się nie martw.

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    takie masz tez we wczesniejszych xboxach, zdarza sie i tyle.

Wczytywanie...

Poleć forum