Wejście Kinecta i przedłużacz

CraNibo13

Świeżak
Świeżak
Witam.
Mam pytanie odnośnie wejścia kinecta do xboxa. Chciałbym mieć xboxa koło komputera a nie przy telewizorze. Czy mógłby ktoś napisać jakie jest wejście do xboxa z kinecta i czy dało by się podłączyć jakiś przedłużacz.

Z góry dziękuję za pomoc :)
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Witam.
Mam pytanie odnośnie wejścia kinecta do xboxa. Chciałbym mieć xboxa koło komputera a nie przy telewizorze. Czy mógłby ktoś napisać jakie jest wejście do xboxa z kinecta i czy dało by się podłączyć jakiś przedłużacz.

Z góry dziękuję za pomoc :)
Dałoby się :)



BITPOLAND Kabel przedłużacz 3m do Microsoft Xbox 360 Kinect (czarny) - cena od 50 zł

a wejście jest takie :

 

CraNibo13

Świeżak
Świeżak
Tylko że ja bym potrzebował około 10 m ;/ Są przedłużacze takiej długości ?
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Tylko że ja bym potrzebował około 10 m ;/ Są przedłużacze takiej długości ?
10metrowych to nie widziałem, jak pilnie potrzebujesz i masz kasiorę, to kup sobie ze 4 szt ;)
 

CraNibo13

Świeżak
Świeżak
Ale teraz tak myślę że nie ma 10 metrowych bo sygnał z kinecta do xboxa mógłby być opóźniony. Tak mi się wydaje. Trudno będę podłączał kinecta jak będę chciał zagrać.
 

Pina

Użytkownik
Użytkownik
Konsolę podłączyłeś pod monitor ?
 

CraNibo13

Świeżak
Świeżak
Jeszcze nie mam konsoli a jak już będę miał to podłącze do telewizora.
 

Pina

Użytkownik
Użytkownik
A dlaczego chcesz kinect mieć tak daleko skoro i tak grając będziesz siedział raczej przed tv ? ;)
 

CraNibo13

Świeżak
Świeżak
Bo pod telewizorem nie mam nic i nie mam gdzie postawić konsolki :). Zostaje tylko biurko.
 

CraNibo13

Świeżak
Świeżak
Mam pytanie a nie chce zakładać nowego tematu. Czy jeśli podłącze 3 przedłużacze, każdy po 3m to będzie to działało ?
 

Kamilmix

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wejście Kinecta i przedłużacz

Raczej nikt nie zna odpowiedzi, ja kiedyś chciałem przedłużyć sobie USB z kompa o 4m to niestety nie działało, prawdopodobnie zbyt duży spadek napięcia.

Tapnięte z Galaxy Ace
 

Do góry Bottom