1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wejście mini jack 3,5mm mikrofon

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Polish Zombies, Marzec 30, 2014.

1. Polish Zombies

Polish Zombies Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka, mam taki problem mianowicie wejście mini jack 3,5mm na mikrofon mi nie zadziałało i nie mam pojęcia dlaczego. Wejścia od słuchawek działają w porządku też są 3,5mm mini jack, mielibyście jakieś sugestie? Jedynie co mogę powiedzieć to to że te wejście od mikrofonu od kilku ładnych dni wisiało no wiecie po prostu zwisało było tylko lekko zahaczone o kable i jeszcze jedno wejście wsadza cię bardzo gładko a od słuchawek inaczej, w pewnym momencie jest mały opór. Kiedy byłem mały słyszałem od kogoś że kable nie powinny zwisać, czy to by było od tego?
    Pozdro i przepraszam że tak dziwnie to opisałem ale inaczej nie umiem. Z góry dziękuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. hubertkot88

hubertkot88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hehhe:) na pewno przyczyną nie jest to, że kable zwisały:) jak byłeś mały ktoś z Ciebie poprostu zażartowal:) Specjalistą od elektroniki raczej nie jestem wiec pomogę;)

Wczytywanie...

Poleć forum