1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wejście smoka w Elder Scrolls: Skyrim

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez garibaldi, Kwiecień 18, 2011.

1. garibaldi

garibaldi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Na najnowszym zwiastunie, główny producent gry przedstawił korzyści płynące z posiadania duszy smoka przez głównego bohatera Elder Scrolls: Skyrim. Szczerze, jesteśmy pod wrażeniem pomysłowości.

Po pierwsze Dragonborn, czyli postać sterowana przez gracza, będzie miał szansę nauczyć się języka używanego przez te pradawne bestie. Występowały one na północy Temerii i nasz bohater będzie starał wyjaśnić, dlaczego znów pojawiły się w tak ogromnych ilościach. Wraz z przechodzeniem wątku fabularnego, będziemy mieli szansę odwiedzać stare świątynie, zaś czytając płaskorzeźby w ich wnętrzach będziemy uczyć się smoczego języka. Dzięki niemu będzie można zwiększać magicznie zdolności naszego bohatera, a po jakimś czasie gdy zdobędziemy dużą wiedzę, będziemy mogli zacząć nad nimi panować. Nie będzie to jednak takie proste jak brzmi, ponieważ każdy smok będzie inny, więc jego sposób ujarzmiania też będzie odmienny.

Ciekaw jestem jak to wszystko będzie wyglądać w praktyce. Jeśli wierzyć zapowiedziom twórców, to świat Elder Scrolls stanie się jeszcze bardziej interaktywny. Ujarzmianie najsilniejszych bestii w historii Temerii? Jestem za!

Wejście smoka w Elder Scrolls: Skyrim

2. Lotnik421 Xbox One

3. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Najlepszy cRpg jaki istnieje, I <3 TES :)

4. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    dobry rpg to będzie.. ale ja jednak bardziej czekam na następnego Gothica :)

5. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Grubo, w końcu będzie można ujarzmić smoczydła :D Sporo dobrych RPGów w tym roku będzie :)

6. Pls

Pls Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zapowiada się kapitalnie. Szkoda tylko że graficznie wciąż wygląda słabiutko, mam nadzieję, że wersję PC będzie można lepiej podciągnąć. Dobrze że poprawili wygląd orków, w Oblivionie byli jedną wielka porażką. Obecnie nadal daleko im do prawdziwego orka, ale jest znacznie lepiej niż wczesniej.

7. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    nie przepadam za rpg ale co sie nie robi da dobrej gry

8. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Wygląda ciekawie - czuć klimacik :) chociaż więcej na ten temat będzie wiadomo po obejrzeniu gameplay'a :) . Zapowiada się chociaż miło

9. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    A jak wygląda prawdziwy ork? :D

Jak dla mnie zapowiada się jedna z lepszych gier fabularnych:)

10. Azur

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Mój boże, ale te konsole was rozpieściły... ja pamiętam gry z czasów commodore64 i mogę ciebie zapewnić że nie widziałeś gry słabiutkiej graficznie w dzisiejszych czasach. Oj strasznie wybredni się robicie strasznie...

11. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    szykuje się jadno z najlepszych rpg .Wiedzimin będzie mógł sie schować

12. Azur

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Jak dla mnie TES jest królem Rpg, nawet wiedźmin 2 tego nie zmieni, chociaż wciąż wierze że wiesiek 2 zrobi furorę :)

13. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Również czekam na tą grę , choć za RPGami nie przepadam to dla serii TES zrobię wyjątek.

14. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    wiesiek 2 zrobi furore to prawda ale w polsce . A TES zrobi furorę na calym świecie

15. Pls

Pls Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ork jest bardziej "zwierzęcy". Tutaj wygląda jak zwykły człowiek z naciągniętym nosem i uszami, dodanymi kłami i pomalowanym ciałem na zielono. Tak na dobrą sprawę wystarczyłoby mu zmienić teksturę na ludzką, usunąć kły i wyglądałby jak lekko zmutowany mężczyzna. Nie ma w nim tego demonicznego zwierzęcia jakie powinno być w orku.

Wyobraź sobie że ja równiez dobrze pamiętam gry z czasów commaodore 64, przez te lata widzę cały czas postęp w grach. Z zawodu i wykształcenia jestem grafikiem, od kilkunastu lat zajmuję się grafiką, więc siłą rzeczy jest ona dla mnie bardzo ważna także w grach. Wspominacie tu o Wieśku 2, z tego co zaobserwowałem graficznie prezentuje się nieco lepiej niż Skyrim. Gra świateł tez wygląda atrakcyjniej. Mimo tego, że na Skyrim czekam znacznie bardziej niż na Wiedźmina 2, to ten drugi wydaje mi się ładniejszy.

16. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Wiedźmin celuje w innych odbiorców, jest bardziej brutalny i mroczny...

Gothic był dobry ale do trzeciej części włącznie :) Jakoś wątpie na odrodzenie się tej genialnej marki :( Ale zobaczymy co Piranha zrobi hehe :)

Graficznie miazga ale nie spodziewajcie się takich detali na Xboxie :p Khajici i orkowie nieźle wyglądają :) Wygląda jak mocno podrasowany Oblivion :) Najbardziej cieszą bardziej dynamiczne cut-scenki zapowiadane przez twórców i w ogóle interakcja z otoczeniem :)

Wczytywanie...

Poleć forum