1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wejście USB na przednim panelu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Ojciec, Sierpień 27, 2010.

1. Ojciec

Ojciec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    mam problem.

Odłączałem całą płyte główną, żeby zamontować nowy wentylator.
    Po instalacji, przykręciłem ją spowrotem i podłączyłem wszystko co było odłączane w to samo miejsce.

Jednak po włączeniu kompa odkryłem, że wejścia USB na panelu przednim w obudowie nie działają.

Patrząc pod obudowe idze dwa paski różnokolorowe, jedno bardziej czarno białe, a drugie kolorowe zupełnie.

Wtyczkę, którą mam wetknąć do płyy głównej wygląda tak.

W jednym:
    ... .
    .....

a w drugim
    ....
    .....

Podłączylem to gdzie pasowało do kompa, ale nadal nie działa.

Co jest!?

2. Lotnik421 Xbox One

3. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Najlepiej sprawdzić to w instrukcji do płyty głównej, ponieważ na twojej płycie głównej może to się inaczej podłączać. W instrukcji znajdziesz wszystko rozrysowane.

4. Ojciec

Ojciec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Już działą

Wczytywanie...

Poleć forum