1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wentylacja konsoli

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez dydek61, Marzec 29, 2010.

1. dydek61

dydek61 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Biała Podlaska
    Niedawno przegrzała mi sie konsola niby została naprawiona i podkrecone zostały wiatraczki ale czy to wystarczy?? Można jeszcze jakoś polepszyć wentylację konsoli?? Czy lepiej jest zdjąć górną obudowe konsoli czy zostawić normalnie w obudowie??

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Lepiej zostawić, jeszcze lepiej to ją sprzedać.

4. dydek61

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Biała Podlaska
    Nie no wątpie żeby ktoś ja kupił więc zarżne ja już do końca tylko chodzi mi o rady które pomogą pożyć jej jak najdłużej chociaz te pare miesięcy do puki nie kupie nowej;] No ale tak na zdrowy rozum bez obudowy jest lepsze odprowadzanie ciepłego powietrza chyba. Czy nie??;P

5. KrystekxDD

KrystekxDD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No niby jest ale z 2 strony ile kurzu ci sie tam bedzie zbierac najlepiej pograj z 2h i pozniej przed wylaczeniem x'a zobacz jakie leci z niego powietrze wtedy bedziesz wiedzial czy cos kombinowac czy nie :)

6. dydek61

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Biała Podlaska
    CZyli jednak!!:] O kurz tam sie nie martwię, ważne żeby zapewnić jej jak najlepsza wentylacje.

7. KrystekxDD

KrystekxDD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ale odrazu mowie ze na 100% nie jestem pewny to tylko moje przypuszczenia ...

8. memeczyslaw

memeczyslaw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    a co sądzicie o zastosowanie takiej podstawki chlodzacej jaka uzywa sie do laptopow? czy to w jakims stopniu obniza temeprature konsoli?

9. sprinter9613PL

sprinter9613PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kruszwica
    najlepiej to postaw konsolke w miejscu gdzie jest dobry przebieg powietrza i będzie git :D

10. bonzo

bonzo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    legnica
    najlepiej to po prostu nie kladz jej na ziemi (najwiecej kurzu wlasnie tam jest) nie zastawiając jej z zadnej strony i jak najdalej grzejnika/slonca itp. w suchym, zaciemnionym miejscu.

Wczytywanie...

Poleć forum