1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

WENTYLATOR DO XBOXa + "WIEJSKI TUNING"

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rastafarithc, Lipiec 24, 2011.

1. rastafarithc

rastafarithc Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam mam 2 pytania dotyczące Xboxa Elite odnośnie dodatkowych wentylatorów:

1.Czy wentylator jak w tej aukcji WENTYLATOR CHŁODZENIE XBOX 360 ELITE CORE ARCADE (1724043269) - Aukcje internetowe Allegro daje jakiś efekt i pomaga w minimalnym stopniu w chłodzeniu konsoli ?

2.Co sądzicie o wykonaniu "wiejskiego tuningu" polegającego na wycięciu otworu w obudowie ( czarne koło na obrazku ) [​IMG] i umieszczeniu wentylatora jak w tej aukcji : AAB SUPER SILENT FAN 14 CICHY WENTYLATOR 8dB (1714493172) - Aukcje internetowe Allegro

2. Lotnik421 Xbox One

3. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Ja powiem tylko tyle, że te COOLERY to jeden wieki shit. Zamiast chłodzić konsole mogą ja rozdupczyć.

4. Paster03

Paster03 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zgorzelec, Poland
    Dokładnie, lepiej sobie darować te coolery, a po prostu ustawić konsolę tak, żeby był do niej swobodny dopływ powietrza i tyle ;)

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    tez nie wiem co wszyscy maja manie na poprawianie czegos, jeszcze jakby chcieli to zrobic porzadnie to sie zgodze, ale wyciecie dziury i wwalenie tam wielkiego wiatraka napewno sprawy nie rozwiaze

6. Nerdox

Nerdox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stolica Nauk Ogrodniczych.
    Nie kupuj tego bo to zakłuca chłodzenie konsoli i może prowadzic do rroda, a co do tego wycięcia to fajna rzecz tylko zrób to solidnie żeby nie rozwalic konsoli

7. Adamek

Adamek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Troche tego nie rozumiem :) chcesz wycinać jakieś dziury itp a ja pytam na jaki hu.. , masz elitke to wyciągnij ją z siana ze stodoły i postaw ją na pułce czy podłodze nie wiem co tam masz koło TV aby było dużo powietrza i bedzie git :D , A jak bardzo chcesz zrobić coś z konsolą to wymontuj metalowe części itp i ją przemaluj :p

8. dawidkck

dawidkck Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dla mnie kompletnie bez sensu, raz, ze będzie to zrobione nieestetycznie, dwa, że amatorsko. Połóż konsolkę w dobrze wentylowanym miejscu, i nie powinno być żadnych problemów z chłodzeniem :)

9. rastafarithc

rastafarithc Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    zrezygnowałem z tego pomysłu myślałem żeby wykonać to profesjonalnie a estetyka jest dla mnie bez znaczenia ale olać to :) temat do zamknięcia

Wczytywanie...

Poleć forum