1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wentylator nie kręci się.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bartlomiejb, Marzec 31, 2014.

1. bartlomiejb

bartlomiejb Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Konsola została ostatnio wypożyczona do teściów. Wróciła. Podłączyłem, włączyłem i po chwili konsola się wyłączyła z powodu przekroczenia temperatury. Diagnoza wiatrak się nie kręci. tylko tak jakby cyka, raz nawet przez chwilę się zakręcił. Xbox 360 slim około 2 letni, latem zeszłego roku założone RGH. Dzisiaj konsole rozebrałem szukając może jakiegoś defektu, liczyłem, że na wskutek przenoszenia może jakaś wtyczka się wypieła. Nic z tych rzeczy. Wszystko wygląda jak najbardziej ok. Chip to chyba cr3 lite v1.
    Czy jest jakaś szansa, aby coś zrobić o własnych siłach, czy lepiej od razu lecieć do serwisu?
    Z góry dziękuję za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Musisz tylko kupić wentylator. Najlepiej taki sam bedzie tylko odpiecie i podłączenie nowego

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

1 osoba to lubi.
  4. Sowa

Sowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnów
    Albo wiatrak albo elektronika na płycie głównej, trzeba by miernikiem przelecieć trochę. :)

1 osoba to lubi.
  5. mawor

mawor Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Spróbuj go lekko zakręcić palcem. Jeśli załapie i będzie się kręcił znaczy, że jest do wymiany - nie ma pełnego pola megnetycznego z powodu przepalenia jednego z uzwojeń, stąd nie ma siły ruszyć i słychać to "cykanie"

1 osoba to lubi.
  6. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Ja bym w pierwszej kolejności wgral nand jeszcze raz. Znam takie przypadki ze w nim była przyczyna.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

1 osoba to lubi.
  7. bartlomiejb

bartlomiejb Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Konsolka już działa. Kręciłem próbowałem nie chodził.
    Zawiozłem do serwisu. Dali nowy wiatrak. Stwierdzili że prędkość wiatraka nie była ustawiona na auto, tylko bodajże na 90%. Nie wiem jakim cudem. Koszt 80zł.
    Dzięki za pomoc!

Wczytywanie...

Poleć forum