1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wentylator od zasilacza (Xbox 360 Slim)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pilomatt, Kwiecień 23, 2016.

1. pilomatt

pilomatt Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Toruń
    Cześć. Nadszedł ten moment że potrzebuję waszej pomocy, otóż wentylator od zasilacza włącza się odrazu po uruchomieniu konsoli czy dopiero gdy jest taka potrzeba ? Prawdopodobnie spalił się mój obecny wentylator i pytanie jest następujące: czy mogę go zastąpić jakimś inny ? jeśli tak, to proszę abyście mi podpowiedzieli jaki najlepiej dać tam wentylator bez żadnego przerabiania... Obecny który jest/był w zasilaczu to:

ADDA model AB5512HX-G00
    DC - 12V
    0.19A

wielkość: 550mm

Może ktoś z Was ma dostęp do polskiego sklepu który handluje takimi wentylatorami.

Wczytywanie...

Poleć forum