1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

wentylator

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szymi124, Luty 11, 2014.

1. szymi124

szymi124 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    siema nie dawno przerobiłem xboxa na rgh i jest taka sprawa przeglądając menu natknąłem się na opcje zmiany prędkości wentylatora mam ustawione na auto i tu pytanie czy zmienić te auto na jakaś konkretną wartość bo konsola bardzo cicha na tym trybie auto. Po 1,5 h grania w gta V temperatura skoczyła do 75 stopni czy taka temperatura jest akceptowalna bo po tych 1,5 godziny zauważyłem pogorszenie grafiki czy to jest możliwe czy mam jakieś zwidy ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie zmieniaj - zostaw na Auto. 75 stopni to taka w miarę normalna temperatura - nie powinno się nic dziać.

PS. Jeżeli chcesz zbić temperatury to tutaj masz poradnik:
    Temperatury w XBOX360

4. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Jak ustawisz na sztywno na 75%, a konsola będzie potrzebował np. 85% to zgadnij co się stanie ? ... Nic wiatrak nadal będzie blokowany na prędkości 75%.
    A teraz odpowiedz sobie na pytanie czy warto w tym grzebać....czy może lepiej pozwolić konsoli samej zdecydować jaka prędkość jest dla niej najlepsza.

Wczytywanie...

Poleć forum