1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wentylator

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez moro444, Styczeń 19, 2009.

1. moro444

moro444 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czy ma w ogóle jakiś sens kupno takiego wentylatora INTERCOLLER Xbox360 wentylator ORYGINAL NAJTANIEJ (523514244) - Aukcje internetowe Allegro
    Piszą że przedłuża żywotność i takie tam. Wydaje mi się że xbox nie padnie jak będzie trzymało go się w odpowiednim miejscu i dbało się o niego. Takie jest moje zdanie. Plis o opinie na ten temat.

2. Lotnik421 Xbox One

3. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie kupuj tego, to jeszcze podniesie temperaturę x'a.

Poszukaj na forum, było trochę pisane o wentylatorach i ogólnie nikt czegoś takiego nie poleca...

Jeśli będziesz trzymał konsolę w pewnej odległości od ściany, nie na dywanie itp to konsola powinna długo wytrzymać :)

4. kompot

kompot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Szukaj...
    Odsyłam Cie tutaj
    http://x360iso.org/sprzet/6606-wentylator-do-xboxa-self-made-czy-kupny.html

Wczytywanie...