1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wentylatory

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mike8523, Styczeń 10, 2010.

1. mike8523

mike8523 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    WDC
    Witajcie, Xbox 360 falcon mam pytanko gdyż wymieniłem pastę pod radiatorami i po wymianie wentylatory szybciej chodzą gdy gram w gry czy to jest normalne bo przedtem tak nie chodziły.dzięki za odpowiedzi.....Pozdrawiam i sorki jak temat był ale ja nie znalazłem takiego :):)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ingvar

Ingvar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Brodnica
    Skoro szybciej pracują musi to oznaczać większą temperaturę wewnątrz klocka co raczej nie jest zbyt dobrym objawem. Usunąłeś dokładnie starą pastę? Na jaką wymieniłeś ?. Ale należy pamiętać iż żadna nowa pasta nie działa z miejsca potrzeba trochę czasu aby się nagrzała i dokładnie wypełniła powierzchnię GPU i CPU. Jeśli po pewnym czasie objawy nie miną zmień na lepszą pastę.

4. mike8523

mike8523 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    WDC
  5. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Szczerze, ja bym się nie pakował w takie mazidła. Była klientela która dawała pastę TOTAL pod heaty i działała. A ta pasta jest do hwbot etc. gdzie azot i freon pracują... Tylko lepsiejsze. Mogłes popsuć tylko przewodnictwo w konsoli...

6. maklerx

maklerx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    polecam Arctic Silver 5 - wydajna i niedroga

7. Ingvar

Ingvar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Brodnica
    Rzeczywiście lepiej z miejsca to wymień na to co kolega wyżej polecił.

8. mike8523

mike8523 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    WDC
    Ok dzięki za odpowiedzi, nie znam się na pastach dlatego taką jaką miałem dałem...
    Jak zmienię zdam relację czy się poprawiło. Pozdrawiam.... :)

Wczytywanie...

Poleć forum