1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wersja dashboard a cicha aktualizacja.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gentillo, Styczeń 21, 2012.

1. gentillo

gentillo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chciałbym wyjaśnić pewien temat który pojawił się w różnej formie w kilku wątkach które przeglądałem na tym forum. Rzecz jest następująca. Posiadam konsolę slim 4 gb z lt 2.0. Wersja dasha 2.0.13604.0. Konsola zakupiona dosłownie tydzień temu. Gdzieś uderzyła mnie w oczy taka informacja, że w wypadku posiadania nowego dasha i próbie odpalenia gry z nowymi zabezpieczeniami, w tym wypadku GOW 3, może dojść do instalacji cichej aktualizacji. Jeśli ma to znaczenie to nadmieniam, że konsola do tej pory nie była podpinana do sieci. Jest to dla mnie istotna kwestia bo przez jakiś czas jeszcze nie zamierzam aktualizować do lt 3.0, a z tego co wyczytałem i zrozumiałem cicha aktualizacja pozbawi mnie możliwości zabawy nawet w starsze tytuły. No i teraz pytanie: co z tego co napisałem ma jakiś sens a co jest bzdurą?:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Cicha aktualizacja nie blokuje grania w stare gry tj. xgd2. a co do reszty to nie jestem pewien ale chyba nie:p

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

4. Littbarski

Littbarski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    UK
    Mogę powiedzieć na przykładzie konsol moich i moich znajomych.
    Wszystkie konsole z LT 2.0. Wszystkie offline, w ogóle nie podpinane do sieci.
    Po zainstalowaniu najnowszego dasha (z pendriva oczywiście), wszystkie gry chodzą bez najmniejszego problemu, bez zabawy z TU.
    Testowane na bodajże 5 konsolach, wszędzie działa tak samo. Wynika więc z tego jasno, że cicha aktualizacja ściąga się/aktywuje jedynie w przypadku podpięcia konsoli do sieci.

5. gentillo

gentillo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To bardzo pozytywna informacja. Instalnalem gow3 i gierka hula:)

Wczytywanie...

Poleć forum