1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wersja demonstracyjna Pro Evolution Soccer 2016 wylądowała - jak wrażenia? Mamy rozgrywkę

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 13, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3218
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Konami w tym roku chce otwarcie zawalczyć z dziełem Elektroników o miano najlepszej wirtualnej piłki nożnej. Gra ma szansę na sukces, bo pierwsze opinie na temat Pro Evolution Soccer 2016 są bardzo pozytywne. Tytuł od dzisiaj mogą sprawdzać wszyscy zainteresowani.

Japończycy w ubiegłym tygodniu potwierdzili datę premiery wersji demonstracyjnej tegorocznego PES-a. Twórcy po bardzo pozytywnym odbiorze ubiegłorocznej edycji, chcą zawalczyć o tron z Fifą. Studio zapewniło sobie nawet prawa do przygotowania gry na podstawie Mistrzostw Europy 2016. W tej sytuacji możemy oczekiwać specjalnej pozycji, która będzie działać na szkielecie Pro Evolution Soccer 2016.

A jak wypada PES 2016? Podobno bardzo dobrze i od dzisiaj wszyscy zainteresowani mogą sprawdzić dzieło Konami. Demo wylądowało na PlayStation Store oraz Xbox Live i gracze na PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksach One i Xboksach 360 mogą zapoznać się z tytułem.

W wersji demonstracyjnej możemy zagrać następującymi drużynami:

• Bayern
    • Roma
    • Juventus
    • Corinthians
    • Palmeiras
    • Francja
    • Niemcy
    Jak oceniacie Pro Evolution Soccer 2016? Dajcie znać w komentarzach.

2. Lotnik421 Xbox One

3. qba123

qba123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Pobrałem, zagrałem - na pewno jest lepszy od pesa 2015 i fify 2015, zobaczymy jak wyjdzie demko fify16, ale gra się bardzo przyjemnie.

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    popieram, w PES 2015 nie zdolalem zagrac jednego meczu a tutaj juz rozegralem 3, ogolnie fajnie sie gra ale niektore animacje to ciagle porazka

5. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Też mam pozytywne odczucie sam gameplay jest bardzo dobry i przypomina prawdziwy mecz, gra sie bardzo przyjemnie, na minus jaki bardzo kole w oczy to animacje siatek po golu niemal że identyczne jak w UEFA euro 2000 czyli grze która wyszła 15 lat temu, grafika i animacje twarzy zawodników też nie jest jakaś rewelacyjna. Demo w moich oczach dostaję ocenę 7/10 zobaczymy co zaprzątuję EA

Wczytywanie...

Poleć forum