1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wersja FW napędu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez escf1, Marzec 22, 2010.

1. escf1

escf1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Wczoraj kupiłem nowego Xboxa 360 rok produkcji 2009/08/10 i mam teraz pytanie czy ta konsola posiada lite-on v3 czy v1 lub v2 bo jedni mówią że v3 była montowana w konsolach ze września a inni mówią że od sierpnia więc jak jest .
    Poza tym mam 2 pytanie mimo wszystko i tak przerobie konsole i grac przez live nie będę i z tego co wiem iXtreme 1.6NS odpali wszystkie wave które są teraz(tak że te z paczowane ) oraz te które wyjdą (6,7,8 itd)
    i czy iXtreme LT też ma takie możliwości że odpali wszystkie wave zarówno te które już są i te które dopiero wyjdą .

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Raczej masz v2 . v3 był od połowy września 2009 dopiero . Jeśli nie grasz online to nie ma różnicy czy wgrasz NS czy LT .

edit: poza tym nikt nie da gwarancji że za np. pół roku nie wyjdzie jakiś nowy wave i trzeba będzie wgrać nowego ixtreme ale to są już groszowe sprawy , jak na razie nie ma takiej potrzeby

4. atmpitbull

atmpitbull Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wątpię żeby jakiegoś WAVE nie obsłużył LT bo przecież jest wzorowany na oryginalnym firmware a nawet jak wyjdzie nowy WAVE to przecież wraz z aktualizacją M$ nie aktualizuje się FW w napędzie. Zresztą pożyjemy zobaczymy :)

5. escf1

escf1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki chłopaki mam jeszcze jedno pytanie czy w lite-onie v2 aby odczyta klucz też trzeba ciąć Ścieszki tak samo jak w v3

6. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    po samym sata robisz odczyt

7. escf1

escf1 Świeżak Świeżak

Polubienia: