1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wersja iXtreme. Help

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wojto_pl, Listopad 30, 2009.

1. wojto_pl

wojto_pl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Oświęcim ;]]
    Witam.
    A więc mam następujący problem: Nie mam pojęcia jaką mam wersje iXtreme. Da się to jakoś sprawdzić? Jak?? Niestety, jak kupywałem swojego x360, byłem całkiem zielony, nie miałem pojęcia o co cho. Kupiłem go tam gdzie znajomy mi polecił. Nie narzekam ani nic bo wszystko pięknie! A nie mam się z tym gościem jak skontaktować :// Jak to pomoże to kupiłem sprzęt w lutym b.r.

2. Lotnik421 Xbox One

3. gruchus

gruchus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Siedlce
    nagraj jakas gre z wave3 na plytke. odpal. jesli dziala masz IXtreme 1.51 lub 1.6. Jesli nie bedzie dzialac to masz IXtreme 1.5 lub nizsze

4. wojto_pl

wojto_pl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Oświęcim ;]]
    Hmm.. <myśli> Dobry pomysł, nie wpadłem na to : >> Dzięki za pomoc : )) A Jak myślisz AC2 będzie na wave3 czy wave4? Czy to zależy może od wersji?

5. Mnichu573

Mnichu573 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
  6. gruchus

gruchus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Siedlce
    http://xboxforum.pl/rapidshare-f57/ po lewej stronie tematu masz napisane jaki jest wave gry =] polecam batman'a, super gra :p

Wczytywanie...

Poleć forum