1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wersja przeróbki

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bert32, Wrzesień 5, 2012.

1. bert32

bert32 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam
    Kupiłem ostatnio Xboxa Slim od kolegi i chciałbym się dowiedzieć jaką mam przeróbkę. Xbox został kupiony w czerwcu 2011 i od razu przerobiony. Działają gry takie jak GTA IV, Mafia II, Red dead redemption. Pytam bo chciałbym nagrać Forze 4 a nie chce marnować płytek.. ;p I przy okazji: mam nagrywarkę LG gh22ls50, czy jest szansa że na niej nagram tą grę czy muszę zmienić napęd ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    forzy nie nagrasz ta nagrywarka, a te gry beda dzialac na wielu przerobkach wiec precyzyjnie sie nie da okreslic

4. Viper321

Viper321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ja stawiam na lt 1.9 zmarnuj tą jedna - 2 płytki to się dowiesz nagraj np skyrim czy nie wiem co powyżej lt 1.9 na forum znajdziesz poradniki jak nagrywać pod lt 2.0 i lt 3.0

Wczytywanie...

Poleć forum