1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wersja Xa'

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez PalHajs, Listopad 12, 2011.

1. PalHajs

PalHajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wycena

Witam serdecznie , posiadam X360 z 06' roku. Nie grałem na nim dość długo ,przeglądam strony i patrze ze wprowadzono jakies nowe zabezpieczenia. Słyszałem że stare pudła nie posiadają ich i można grać spokojnie? mam przeróbke LT.
    Druga sprawa. Ile taki byłby teraz warty? Mam do niego dwa pady kable do monitora tv itp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mimo, że jest to stara wersja(xenon, zephyr) musisz przerobić na LT+ 2.0 by móc grać w najnowsze gry. Wart może być różnie jak masz dash poniżej 7371 możliwy jest jtag i wtedy jest wart wiecej niż z dashem powyzej wspomnianego. tak to penwie z 300zł max.

4. domingta

domingta Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Teraz gdy jest RGH? Konsola z dashem 7371 i w dół jest tyle samo warta co konsola z najnowszym dashem. Co innego jakby m iał zrobionego Jtaga.

5. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No w sumie masz rację:)

6. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    wersja xenon na 95%, może zephyr. konsola nie jest warta zbyt wiele gdyż jest podatna na RROD. Obecne możliwości technologiczne w kwesti konsolx360 mogą tyle samo co JTAG więc jedyne co mogę Ci powiedzieć to szczere wyrazy współczucia posiadając wadliwego trupa

Wczytywanie...

Poleć forum