Wersja Xboxa a jakość gier...

seator

Świeżak
Świeżak
Witam, kupiłem niedawno xboxa (core) za 300zł :D Czy na tej wersji "pójdą" mi wszystkie gry na xboxa 360? Jak to się ma do jakości?
 

Dlugin2

Użytkownik
Użytkownik
Wszystko Ci pójdzie i w jakości też nie będzie żadnej różnicy.
 

seator

Świeżak
Świeżak
odp

...bo słyszałem, że niektóre gry potrzebują dysku twardego do odpalenia, to prawda?
 

Michal992

Użytkownik
Użytkownik
Tzn jak wgrasz na dysk to mniej sie zuzywa laser i konsola ciszej chodzi.

Ale np. Forza 3 jest na dwóhc płytach.Jedna do grania offline a druga do online i sa jeszce na niej dodatki i żeby wgrac te dodatki musisz miec dysk;/
 

Rurek

Użytkownik
Użytkownik
Jak konsola nie ma HDMI to jest znaczna różnica.
 

sreberko

Użytkownik
Użytkownik
Taa jasne, szczególnie jak ktoś ma stary telewizor tylko z eurozłączem to akurat HDMI robi mu wielką różnice :D
 

yako

Użytkownik
Użytkownik
Nie prawda.
Przy konsoli które nie posiadają złącza HDMI można podłączyć kablem component (w sumie 6 chinch, z czego wykorzystujemy 5 (3 dla obrazu, 2 dla dzwieku) i wtedy mamy wyświetlany obraz także w HD.
 

MOSZEUSZ

Użytkownik
Użytkownik
Można też konsolę podłączyć poprzez kabel VGA i jakość obrazu będzie bardzo zbliżona do HDMI.
 

Monk666

Użytkownik
Użytkownik
wczesniejsze konsole z napedami benq mialy zdaje sie problemy z teksturami w gta4, liteon juz sobie radzil doskonale.
 

Dragsiu

Użytkownik
Użytkownik
Można też konsolę podłączyć poprzez kabel VGA i jakość obrazu będzie bardzo zbliżona do HDMI.
Ale wtedy raczej do monitora / tv z wejściem PC :)
 
Zaopatrz sie w dysk bo takie smiganie na kopiach dlugo nie potrwa
chyba ze jestes Rockefellerem i spisz na orginalach badz napendach do x
pozdro
 

sreberko

Użytkownik
Użytkownik
wczesniejsze konsole z napedami benq mialy zdaje sie problemy z teksturami w gta4, liteon juz sobie radzil doskonale.
Pierwsze słyszę, a jeżeli nawet to nie wina konsoli (płyty głównej), tylko napędu, który ma problemy z odczytem nośnika.
 

Rurek

Użytkownik
Użytkownik
g... prawda miałem component i hdmi. Tak component nie kompozyt i to nadal analogowy sygnał słabszej jakości. Ale to nie miejsce na takie pogaduszki bo OT się robi.
 

seator

Świeżak
Świeżak
Aha a ten dysk np taki może być? DYSK 20GB ORYGINALNY XBOX 360 IDEALNY OKAZJA !!! (1006652233) - Aukcje internetowe Allegro Ile gier się na nim zmieści?
 

IloveTattoo

Banned
kup lepiej większej pojemności dysk bo 20gb to za mało :D po podłączeniu i tak będziesz miał koło 13 gb......

Btw. powiec mi że to pytanie jest retoryczne czy może taki być .
 

yondaime332

Użytkownik
Użytkownik
Na HDD 20gb zmieszczą się 2 gry... więc polecam zakup przynajmniej 60gb :)
 

IloveTattoo

Banned
Albo 250gb kup nie orginalny ;p nawet lepiej sie opłaca masz na niego 3 lata gwarancji a nie jak na 120gb tylko rok ^ ^
 

seator

Świeżak
Świeżak
OK

A jeszcze co do jakości to mam do xboxa kabel HDTV. Duża jest różnica między HDMI ?
 

Do góry Bottom