Wersja

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wersja

Taniej Ci wyjdzie na allegro (gwarancje i tak masz od M$, a nie od sprzedawcy), Premium nowy z HDMI za 840(+15 wysylka)+GTA za 149(+7)=1011 PLN. Stówa (ponad) w kieszeni...
 

KarolD

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Wersja

juz zamowilem:p mam nadzieje ze nie bede zalowal przerzucenia sie na konsole;]
 

boban7

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Wersja

NO wlasnie apropos konsol bez HDMI to w tym momentcie szukam konsolki ktora nie bedzie miala Lite on'a - z wiadomych przyczyn ;p - i tak sie zastanawiam czy wszystkie konsole bez HDMI go nie maja ? Napisal tez ktos wczesniej ze sa lepsze i gorsze konsole bez HDMI ( z poprawionym chlodzeniem i te stare ) , jak to sprawdzic , bede kupowal przez NEt wiec mam ograniczone mozliwosci obejrzenia konsoli ?BTW nie bede mial problemow z przestrojeniem konsoli z USA - oczywiscie takiej bez lite on'a 8)
pozdrawiam :)
 

KarolD

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Wersja

ja mam pytanie jeszcze co do kabla.. widze ze kabel w zestawie bedzie ten do lepszych TV na 6 czinczy a taka przejsciowka na euro ma 3 wejscia. wystarczy ze podepne tylko 3?


EDIT:
Kupilem taka zlaczke:
http://img60.imageshack.us/my.php?image=dsc00007eg9.jpg
http://img131.imageshack.us/my.php?image=dsc00008zq8.jpg
http://img213.imageshack.us/my.php?image=dsc00009bx6.jpg
 

Viking

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wersja

Witam jak większość z nas wie w MM jest niezła promocja na Xboxy. Niestety na dzień dzisiejszy stać mnie tylko na wersje Arcade. Z góry pragnę zaznaczyć, ze nie będę jej przerabiać i nie będę grac na piratach. Oczywiście mam zamiar korzystać bardzo często z LiveBoxa itp. Zatem mam pytanie czy Arcade odbiega czymś od Premiuma jeśli chodzi o jakosc obrazu, grafiki głośność chodzenia itp. Oczywiście mowa tu o wersjach HDMI. Planuje w przyszłości także kupić dysk twardy np na allegro. Dzieki za wszelkie info.
 

matk

Świeżak
Świeżak
Odp: Wersja

Arcade nie różni się niczym od Premium , to jest to samo tylko w Premium masz słuchawki , dysk , kabel Component...
 

Viking

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wersja

A do czego służą owe słuchawki czy tylko do porozumiewania się podczas gry czy np. tylko do grania? Poza tym czy na Arcade mogę normalnie grac w sieci ? I jeszcze jedno pytanie jaki kabel muszę dokupić aby grac w sieci?
 

Brzuzka

Banned
Użytkownik
Odp: Wersja

Słuchawki które sa w premium maja jedna słuchawkę i mikrofon i dzieki nim rozmawiasz z innymi graczami, w czesie gry i jak nie grasz.
Arcade mozesz grać w sieci ale nie możesz ściagać darmowych gier , dodatków i demek bo nie ma ono dysku)
A kabel...Jeśli chodzi ci o podłączenie internetu to jest w zestawie. podłączasz pod router i masz neta.. Cała instalacja trwa 10 sekund.
 

Viking

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wersja

Możecie mi napisać czy kupując Premium bądź Arcade będę miał odpowiedni kabel do podłączenia Neostrady? Jeśli nie to proszę o jakiś link do wspomnianego kabla. Dzieki !
 

hardin

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wersja

zwykły kabel wystarczy co będzie w komplecie ale musisz mieć albo router albo kompa do tego
 

Viking

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wersja

Oczywiście komputer mam z podłączoną Neostradą.
 

Hubi_1910

Świeżak
Świeżak
Odp: Wersja

Witam wszystkich.
Chcialbym sobie kupic xboxa360 ale nie wiem która wersje mam kupic (która jest dobra) mam na oku takiego xboxa http://www.ultima.pl/Xbox_360_Elite_HDMI_Perfect_Dark_Zero_Gratis_/i5725/ i jak mozeci to napiszcie czy warto go kupic czy nie .
 

djkamilos

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wersja

Nie wiem czy chcesz przerobic konsolę czy nie, ale jesli chcesz to tej elite i tak nie przerobisz. Wiec polecam poszukac na allegro wersji premium, ale z dyskiem 60 GB.

A jeśli chcesz przerabiać konsolę no to musisz poszukać jakiejś z przerabialnym napędem (gdzieś na allegro taką widziałem wczoraj.)

Tak więc jak już wcześniej mówiłem wg mnie nie opłaca się kupować wersji Elite, no chyba, że chcesz mieć ją w czarnym kolorze, albo mieć dysk 120 GB.

Co do dysku to nie ma szans, żeby go zapełnić. Ja mam 20 GB pełno demek na dysku i saveów, a nadal mam dużo miejsca.
 

Hubi_1910

Świeżak
Świeżak
Odp: Wersja

Nie chce przerabiac sobie xboxa ...czyli rozumiem ze wersja Premium jest lepsza od Elite ... a i chcialem sie jeszcze zapytac bo odkogos slyszalem albo gdzies przeczytalem (juz nie pamietam) ze na xboxie mozna instalowac gry jak na kompie to jest prawda czy nie ??
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Wersja

Tak, ale wejdzie to z nowym dashboardem (miał być 7 września a pewnie będzie gdzieś w listopadzie.). A różnica między premium a elite jest taka że w elite masz 2x większy dysk ale tez dużo więcej płacisz. Ja bym brał elite ze względu na przyszłą możliwość instalacji gier.
 

Do góry Bottom