1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wersje cyfrowe gier

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez Masownik20, Grudzień 18, 2015.

1. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Witam
    Mam takie pytanie bo nigdy nie kupowalem wersji cyfrowych.
    Jak to jest, kupuje gre pobieram i gram ale jak chce zrobic miejsce to ja usuwam i co wtedy czy widzi mi ja gdzies do instalacji ponownej jak za rok albo 2 zachce mi sie znowu w nią pograc czy jak to jest? Pisze o normalnych wersjach cyfrowych i graj z games with gold a nie zadne profile itd.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3220
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Normalnie je widać do instalacji jak dasz całkiem w prawo w Gry i aplikacje...
    Stary takie pytania.... :D

4. corner9

corner9 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra a przy ilu procentach po zakupie z M$ Gta V mozna grac ?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

5. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Przy 100%

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Wczytywanie...