1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wersje cyfrowe z allegro kilka pytań

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez kiziurra, Lipiec 14, 2014.

1. kiziurra

kiziurra Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rogi
    Witam kupiłem ostatnio dysk 250 gb i zainteresowały mnie cyfrowe wersje z allegro.Jest to normalna taniocha.Znalazłem za 15 zł paczkę gier gta 4, borderlands, bcbc2 lecz ktoś mi sprzątnął tę ofertę.Teraz mam na oku 4339 Splinter Cell Conviction + Alan Wake (4411124553) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Mam kilka pytań:
    1.Czy to nie jest jakaś ściema?(na xbla te gry są o wiele droższe)
    2.Czy te gry będą moje na zawsze ? np jak mi się usuną to będę je mógł pobrać jeszcze raz ?
    3.Co zrobić gdy jakiejś gry nie ma na polskim xbla? , jak ją pobrać ?
    4.Czy tak odbywa się uzyskanie dostępu do tych gier ?
    Pobieram profil zakupiony na allegro->wybieram opcję przeniesienie licencji->loguje się na swój profil i te gry są za free do pobrania ?
    Jeśli ktoś kupuje takie gry to proszę napisać czy to bezpieczne i jak pobrać taką grę?
    ps.Jak jest z gta 5 czy to prawda że cyfrowa wersja na słabszą grafikę niż ta z płyty ?Na forach niektórzy piszą że tak a inni że nie .

2. Lotnik421 Xbox One

3. PayForKey

PayForKey Świeżak Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    1. To nie jest żadna sciema
    2. Raz jak pobierzesz będą dzialac wiecznie do skasowania. Potem możesz pobrać ponownie tym kontem.
    3. To nie ma znaczenia gdzie jest gra, tylko czy ma blokadę na region. Na XOne nie ma polskigo Live, a można pobrać kazda. Pytaj najlepiej sprzedawcy co pobierzesz bez VPN
    4. To jeden z wielu sposobow.
    Ten co opisales jest zly. Nie zawsze się przenosi licencje, to raz, a dwa, musisz pobrać profilem, który kupiles.

4. kiziurra

kiziurra Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rogi
  5. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Witam. Chciałbym trochę odświeżyć temat ponieważ mam kilka pytań o konta z allegro.
    1. Czy przenoszenie licencji z kont z allegro grozi banem ?
    2. Czy ta aukcja : 4898 CALL OF DUTY: GHOSTS + SEASON PASS (4492491875) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jest wiarygodna i czy użytkownik godny polecenia ?
    3. Na czym polega takie przenoszenie licencji ? Ja kupuję, dostaje passy, odpalam profil na swojej konsoli, przenosze licencje, usuwam profil i już ? Gram na swoim koncie ?
    4. Czy bezpieczniej jest kupić samego season pass i grać w oryginalną grę z pudełka a pass mieć z licencji z kont na allegro czy to bez różnicy ?
    5. Jeżeli byłbym ktoś tak miły i użyczył mi konta to proszę o kontakt PW. Bardzo zależy mi na tym passie.

Pozdrawiam

6. joix1

joix1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdynia, Poland
    Smaiło mozesz brac od tego uzytkownika mam od niego z 10 gier i bez problemu

7. swiatol

swiatol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    za granie na swoim profilu ban murowany ? czy jak to jest ?

8. joix1

joix1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdynia, Poland
    Jezu nie chce mi sie juz tlumaczyc wystarczy sobie poszukać odpowiedzi parszywe leniwce :[

1 osoba to lubi.
  9. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    stanowczo popieram

10. 2nel

2nel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Mnie też zawsze zastanawiała legalność tych aukcji...

Faktem jest, że na żadnej z tego typu aukcji nie znajdziesz gier, do których potrzebny jest kod do pełnego aktywowania - np. Assassins creed 3, albo Revelations. W tych grach żeby uruchomić tryb multiplayer - potrzebujesz Uplay password - a tego nie wysyłają/sprzedają na allegro. Trochę zastanawiające czemu, prawda? ... :)

Pozdrawiam,
    2

11. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    a ja powiem wam jak zrobić by mieć darmowe gry na xbox one. wystarczy zrobić nowy profil xbox live następnie do tego profilu przypisać konto PayPal na którym będzie około 250zł, następnie kupujemy wybraną przez nas grę, po czym logujemy się na naszym koncie PayPal i anulujemy ostatnią transakcję. Pieniądze mamy z powrotem a gra zostaje w konsoli :) W taki sposób są właśnie robione te konta na allegro ....

12. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Wiemy z tym że ms za lokuje takiego paypala po kilku razach. Oni korzystają bodajże z kanadyjskich wirtualnych kart kredytowych. Ja bym się bał kupić takie konto bo wydaje mi się że to kwestia czasu kiedy ms zrobi ze wszystkim porządek.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum