1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wersje językowe gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mcwilku, Kwiecień 10, 2016.

1. mcwilku

mcwilku Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej, mam w zasadzie tylko jedno pytanie co do wersji językowych gier ale w żadnym temacie nie jest to jasno wyjaśnione a mianowicie chodzi mi o grę np. "Saints Row: Gat out of Hell" kupiłem wersje Angielską bo nie zastanawiałem się czy są inne wersje Językowe bo sugerowałem się stroną gry-online a po odpaleniu gierki jest z napisami PL :) i moje pytanie czy gra była w wersji PL i sam sprzedawca nie wiedział? (bo pudełko z instrukcją jest w całości po angielsku) czy jest tak że jeśli ogólnie istnieje wersja PL danej gry to jest mi automatycznie ustawiona bo ma ustawione konto w PL

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1860
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie wiem jak jest na konsolach Xbox 360, bo nie napisałeś dokładnie jaką konsolę masz na myśli, ale na XO jest tak, że jeśli jakaś gra ma polską lokalizację to z marszu się odpala. Wszystko zależy na jakim kraju masz konto. Ogólnie to gra jest już po polsku jak posiada same napisy. A dubbingi to kolejne dodatki w grach ;-) Jeśli w grze masz polskie napisy to sprzedawca Cię nie oszukał, bo jakby nie patrzeć gra jest w wersji angielskiej, ale jako wisieńka na torcie masz polskie napisy do kompletu :p

4. mcwilku

mcwilku Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za szybką odpowiedz, faktycznie nie napisałem że chodzi o xbox360 i tak się zastanawiam na kupnem gry Gears of War 2 i na allegro są wersje angielskie i polskie ale czy nie będzie tak że jak kupie tą angielską to i tak będę miał napisy PL?

5. kuleczka91

Polubienia:
    1860
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Kiedyś na 360tkę jak kupowałam gry to patrzyłam, żeby były po polsku :p Bo tam różnie bywa. Nie zawsze trafisz polskie napisy w wersjach angielskich. To takie chybił trafił ;-) Nie mam teraz 360tki przy sobie żeby Ci sprawdzić wersję językową, bo mam akurat pudło angielskie...:p chyba, że na XO zainstaluję to i odpalę ;-)

6. mcwilku

mcwilku Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A gdzie można dokładnie sprawdzić czy w ogóle wyszła wersja z napisami bo moim źródłem była stronka gry-online ale tak jak wspomniałem że w SR:gat out of hell była informacja że tylko i wyłącznie wersja angielska a tu psikus i napisy PL :)

7. kuleczka91

Polubienia:
    1860
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie ma ogólnie takich stronek. Ja się posiłkuję zawsze G-Olem, albo oglądam na YT :p Co do GOW 2 to mam wersję płytową angielską, zainstalowałam ją przed chwilą na XO w ramach wstecznej kompatybilności i menu w grze jest całkowicie po polsku, gra jest angielska z polskimi napisami także możesz śmiało kupować ;-)

Wczytywanie...

Poleć forum