1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wersje językowe Mass Effect.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez czarus11, Styczeń 5, 2011.

1. czarus11

czarus11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy jeżeli kupie Mass Effect (część pierwszą) w Wielkiej Brytanii ,lub w Niemczech , to znajdę w grze Polskie napisy?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hosee

Hosee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  4. Sir Dejv

Sir Dejv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza.
    Nie. Nigdy nie widzialem gier zza granicy z polskimi chociaz napisami ( na xbox'a ). Wogole Polska niedawno jest czescia Live, wiec jeszcze o nas w pewnym stopniu zapominaja. Troche trzeba poczekac na jakies gry w wersji PL albo chociaz napisy.

Co do kupowania gier, kup M$ punkty na allegro i sciagaj gry z Live'a jak masz. Bo szybko, ujawnisz dowod wplaty i juz masz dane konta z punktami na skrzynce od mail'a.

5. Hosee

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    właśnie chciałem zrobić edita że można z PL live'a sciagnac,ale kolega mnie ubiegł :)

M$ points

MS Points

6. czarus11

czarus11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za odpowiedzi . Chętnie bym nabył wersję pudełkową :) Przemyśle ,a tak na marginesie przeszukałem nawet torrrenty i tam jakieś wersje z usa i mają Polskie napisy , może szansa jakaś jest :D

Sprowadzałem już Alana Wake z Niemczech i miał napisy PL tak samo gdy kupowałem R.U.S.E .

7. Hosee

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ziomek gierka warta kupna wierz mi warto

Wczytywanie...

Poleć forum