1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wersje polskie gier - dziwna sprawa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Adrianos111, Marzec 21, 2011.

1. Adrianos111

Adrianos111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Słuchajcie, możecie mi coś wyjaśnić? Dlaczego w niektórych grach mam acziwmenty po polsku, a cala reszte gry po angielsku? W przypadku Crysis2 gra jeszcze dodatkowo wita mnie napisem "opracowano za pomocą CryEngine3". No i acziwmenty po polsku... WTF?? (Reszta po angielsku lub francusku...).

2. Lotnik421 Xbox One

3. filut10

filut10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Po prostu w grze są spolszczone tylko osiągnięcia :p Ale może Crysis 2 będzie miał napisy PL kiedy wyjdzie jego oficjalna polska wersja.

4. Adrianos111

Adrianos111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ma wyjść podobno pełna polska wersja językowa. Dziwię się tylko czemu gra (wersja francusko angielska) powitała mnie napisem: "Opracowano za pomocą CryEngine3" w moim ojczystym języku, a później przestała do mnie w tym języku gadać... serwując jedynie osiągnięcia po naszemu.

5. robertd12

robertd12 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pewnie tłumaczenia achievmentów mało zajmują i walą ileś języków na wszystkie wersje językowe gier i nie opłaca im się tego wycinać.

6. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Tak to jest grać na przedpremierowym piracie , w oryginale jest pełna polska wersja językowa .

7. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Dashboard jest ze tak powiem w "pakiecie" i są wszystkie języki obsługujące wlasnie dasha.
    Jesli o sama gre chodzi to bedzie ona w pelnym jezyku polskim (czytanie + literki)

Wczytywanie...

Poleć forum