Weryfikacja płyty. Problemy... non stop.

mateoosch

Świeżak
Świeżak
Witam, wiem, że tych tematów na forum jest mnóstwo ale w żadnym konkretnej odpowiedzi, o którą mi chodzi.
Problem wygląda następująco:
Posiadam nagrywarkę Samsung TSST SH-224BB z firmwarem SB00. Nagrywarkę tę obsługuje BurnerMAX. Driver z Windowsa, bo innego znaleźć pod tą nagrywarkę nie mogę.
Płyty Verbatim (z Singapuru).
Gry XDG3 przechodzą przez abgxa bez problemu, BurnerMAX pokazuje info, że wszystko z płytą jest ok więc nagrywam.
Prędkość 4x bo tylko taka minimalna jest dostępna. Bufor 2x 512MB. Reszta ustawień ImgBurna taka jak w tutorialu.
Płyta się nagra bez błędów jednak przy weryfikacji leży. Wnioskuję, że albo BurnerMAX zawodzi (bo to chyba chodzi o końcowe sektory z pierwszej warstwy) albo coś jest nie tak - i jeśli tak to co?
Poniżej screen z błędem:


Niektóre gry chodzą do pewnego momentu (w Far Cry np w pewnej misji mam, że nie można odczytać płyty i kiszka), inne (np Nike Training, w ogóle się nie odpalają - każe użyć szmatki). Nike Training ściągałem dwie różne wersje z dwóch różnych źródeł, więc eliminuję w tym miejscu uszkodzony obraz.

XDG2 nagrywa bez problemu a i weryfikacja ok i gra bangla... :(

Pomoże ktoś?

Pozdrawiam
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
ja bym stawial ze nagrywarka lipna
 

mateoosch

Świeżak
Świeżak
Współpracuje z BurnerMaxem więc powinno być ok. Od jakiegoś czasu nie trzeba mieć już LiteOna. Bynajmniej mam taką nadzieję.
Może jest tu ktoś kto również za pomocą tego programu i kompatybilnej nagrywarki nagrywa? Działa? A może i ktoś ma takiego samego Samsunga jak ja?
 

Shiniox

Użytkownik
Użytkownik
Niestety wina nagrywarki, niby obsługują burnermaxa ale dalej lipnie się nagrywa więszkość gier. I prędkość musi być na 2.4, jak nagrywalem na 4x to tez mialem bledy w 50% weryfikacji.
 

mseredin

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: Weryfikacja płyty. Problemy... non stop.

Zdecydowanie wina nagrywarki. Niestety to ze jest info ze burnermax obsluguje dana nagrywarke nie znaczy ze nagrasz prawidlowo. Ja sam mam philipsa ktorego burnermax obsluguje a gry xgd3 nie przechodza weryfikacji i nie instsluja sie na hdd. Z tego powodu kupilem ihasa rev. b i nie stresuje sie ze cos sie zle nagrywa. Na 50 plyt nagranych na ihas (verbatimy) zle nagraly sie 2, w dodatku xgd2 ale jedna to wina kota skaczacego po nagrywarce w czasie wypalania a druga byla chyba wadliwa plyta albo tez kot cos zmajstrowal ;).

Jesli nie chcesz problemow zainwestuj w ihas'a rev. b (z innymi bywaja problemy z tego co widze na forum) i ciesz sie poprawnie wypalonymi plytami.

Wysyłane z mojego NexusHD2 za pomocą Tapatalk 2
 

mateoosch

Świeżak
Świeżak
Ok dzięki za odpowiedzi :) Chyba skorzystam z rad i zainwestuje w tego LiteOna.
 

Do góry Bottom