1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Weryfikacja płyty. Problemy... non stop.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mateoosch, Styczeń 13, 2013.

1. mateoosch

mateoosch Świeżak Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, wiem, że tych tematów na forum jest mnóstwo ale w żadnym konkretnej odpowiedzi, o którą mi chodzi.
    Problem wygląda następująco:
    Posiadam nagrywarkę Samsung TSST SH-224BB z firmwarem SB00. Nagrywarkę tę obsługuje BurnerMAX. Driver z Windowsa, bo innego znaleźć pod tą nagrywarkę nie mogę.
    Płyty Verbatim (z Singapuru).
    Gry XDG3 przechodzą przez abgxa bez problemu, BurnerMAX pokazuje info, że wszystko z płytą jest ok więc nagrywam.
    Prędkość 4x bo tylko taka minimalna jest dostępna. Bufor 2x 512MB. Reszta ustawień ImgBurna taka jak w tutorialu.
    Płyta się nagra bez błędów jednak przy weryfikacji leży. Wnioskuję, że albo BurnerMAX zawodzi (bo to chyba chodzi o końcowe sektory z pierwszej warstwy) albo coś jest nie tak - i jeśli tak to co?
    Poniżej screen z błędem:

Niektóre gry chodzą do pewnego momentu (w Far Cry np w pewnej misji mam, że nie można odczytać płyty i kiszka), inne (np Nike Training, w ogóle się nie odpalają - każe użyć szmatki). Nike Training ściągałem dwie różne wersje z dwóch różnych źródeł, więc eliminuję w tym miejscu uszkodzony obraz.

XDG2 nagrywa bez problemu a i weryfikacja ok i gra bangla... :(

Pomoże ktoś?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    ja bym stawial ze nagrywarka lipna

4. mateoosch

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Współpracuje z BurnerMaxem więc powinno być ok. Od jakiegoś czasu nie trzeba mieć już LiteOna. Bynajmniej mam taką nadzieję.
    Może jest tu ktoś kto również za pomocą tego programu i kompatybilnej nagrywarki nagrywa? Działa? A może i ktoś ma takiego samego Samsunga jak ja?

5. Shiniox

Shiniox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Niestety wina nagrywarki, niby obsługują burnermaxa ale dalej lipnie się nagrywa więszkość gier. I prędkość musi być na 2.4, jak nagrywalem na 4x to tez mialem bledy w 50% weryfikacji.

6. mseredin

mseredin XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mikołów, Śląskie
    Odp: Weryfikacja płyty. Problemy... non stop.

Zdecydowanie wina nagrywarki. Niestety to ze jest info ze burnermax obsluguje dana nagrywarke nie znaczy ze nagrasz prawidlowo. Ja sam mam philipsa ktorego burnermax obsluguje a gry xgd3 nie przechodza weryfikacji i nie instsluja sie na hdd. Z tego powodu kupilem ihasa rev. b i nie stresuje sie ze cos sie zle nagrywa. Na 50 plyt nagranych na ihas (verbatimy) zle nagraly sie 2, w dodatku xgd2 ale jedna to wina kota skaczacego po nagrywarce w czasie wypalania a druga byla chyba wadliwa plyta albo tez kot cos zmajstrowal ;).

Jesli nie chcesz problemow zainwestuj w ihas'a rev. b (z innymi bywaja problemy z tego co widze na forum) i ciesz sie poprawnie wypalonymi plytami.

Wysyłane z mojego NexusHD2 za pomocą Tapatalk 2

7. mateoosch

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ok dzięki za odpowiedzi :) Chyba skorzystam z rad i zainwestuje w tego LiteOna.

Wczytywanie...

Poleć forum