1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Weryfikacja typu konsoli

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez krisr77, Maj 17, 2009.

1. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Witam

Jakiś rok temu zakupiłem arcade z benq i hdmi do tej pory sprawuje sie bez zarzutu. jednak niedawno wpadł mi w łapy drugi aracade troche swiezszy i rzucily mi sie w oczy pewne roznice miedzy nimi.

Po kolei:
    1. kupilem podobno nowke w czewrcu 2008 (przerobiona wiec byla otwarta)
    2. data produkcji konsoli 2007-10-03
    3. posiada port hdmi
    4. zasilanie na konsoli opisane 12V - 16.5A; 5V - 1A
    5. konsola posiada heatpipie
    6. na zasilaczu 12V - 14.2A; 5V - 1A
    7. wtyczka do zasilacza zgodan z opsiem opus/falcon
    8. płyta posiada 2 zwoje obok heat pipe wiec jest to opus albo falcon
    9. jest miedziana rurka ale tak z boku a nie na procku

PS zo ca model xboxsa posiadam. pasuje do zephyra z hdmi ale jest inna wtyczka zasilania.Opus tez to nie jest bo posiada hdmi. Były opusy z hdmi??? możliwe zęby pierwsze ardacy takie wychodziły fabrycznie??

PS2 wiem ze jest parę tematów na ten temat ale jakoś żaden nie rozwiał moich wątpliwości.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brabus535

Brabus535 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Jeśli pytasz o tą konsolke co dzisiaj miałem u siebie to masz Falcona.

4. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Tak o tę konsole pytam :)Ale dlaczego mam zasialnie 12V - 16.5A; 5V - 1A na konsoli ??? z tego co wyczytałem 16.5A to zephyr lub xenon. chyba ze tak jak napisałem pierwsze arcady takie wychodziły. Płyta wyglada na falcona, zasilacz tez, tylko ta naklejka na konsoli mnie zastanawia.

Wczytywanie...

Poleć forum