1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Weryfikacja

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Marinox, Czerwiec 25, 2010.

1. Marinox

Marinox Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nagrałem płytkę z weryfikacją (IMG Burn pokazywał errory) Oczywiście płytka zmarnowana. Jednak później nagrałem tą płytkę jeszcze raz. ( Kierowałem się postami innych użytkowników i w końcu zaryzykowałem) Później od[paliłem płytkę w Xboxie i o dziwo gra odpaliła! Doszedłem do wniosku by nie nagrywać więcej z weryfikacją. Mam nadzieję że ten temat komuś pomoże.

2. Lotnik421 Xbox One

3. lukeskajloker

lukeskajloker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Pewnie nie zainstalujesz na hdd i niebedzie np jakas misja działala nagraj cdcolne

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    weryfikacjas to wielkie G. U mnei zawsze byl blad a wszystkie gry dzialaja i sie instaluja. najleoiej to odznaczyc i tyle.

5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    weryfikacja to nie wielkie gowno :) ale roznie dziala na roznych nagrywarkach.
    na danej nagrywarce plyta moze sie dobrze nagrac (tzn bedzie odtwarzana na innej) natomiast na tej zrodlowej moze wywalac bledy....
    ale fakt faktem ze nigdy jej nie uzywalem i jakos wszystkie gry działaja.

zamiast weryfikacji uzywam abgxa i jesli on nie pokaze bledów crc to gra sie dobrze nagrała

Wczytywanie...

Poleć forum