1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

weryfikacja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez paryk, Marzec 27, 2012.

1. paryk

paryk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Cześć, wypaliłem gierke ale weryfikacja dość długo trwa dodam zdjecie podglądowe http://zapodaj.net/0d2e1e004581.jpg.html czy ta gra poprawnie sie wypaliła? dodam że obraz przeleciałem abgx1.0.6 i było wszystko ok. Przy nagrywaniu nie było zadnego błedu weryfikacja trwa nadal.

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Obrazek - 404 - Not Found
    Był błąd przy nagrywaniu lub weryfikacji ?
    Gra działa ?

4. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zatrzymaj weryfikację i sprawdź, czy gra działa. Ta gra jest w systemie XGD2, więc nie powinno być problemów.

5. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    aha, sorry nie doczytałem, że weryfikacja ''TRWA'' ja myślałem, że ''TRWAŁA'' :D

6. paryk

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dzięki wam gra działa w tą kopie moge grać normalnie po sieci wypaloną normalna nagrywarka jest tak samo bezpiecznie jakbym wypalił ihasem.(patrz w góre na zdjecie)

7. paryk

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  8. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tak. Z grami XGD2 nie ma znaczenia jaką nagrywarką nagrasz. Najlepiej będzie jak wgrasz LT 3.0 i dopiero wtedy podłączysz konsolę do Live'a, bo przy starszych przeróbkach masz większe ryzyko bana i złapiesz "cichą aktualizację" - będziesz musiał dogrywać TU do każdej gry XGD3: http://xboxforum.pl/artykuly-206/[p...-gry-xgd3-dzialaly-po-cichej-aktualce-109975/

Wczytywanie...

Poleć forum