1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Weryfikować czy nie? (nagrywanie)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Paczis, Styczeń 23, 2010.

1. Paczis

Paczis Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy przed nagrywaniem ImgBurnem mam wyłączyć opcję weryfikacji? Pytam bo ja włączyłem i gra się nagrała a przy weryfikacji wyskoczył błąd i gra działa ale tylko menu, potem wyskakuje żeby przetrzeć płytę szmatką.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Reji

Reji Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Olsztyn
    nie wiem jak to jest weryfikacja chyba sprawdza czy obraz został w 100% poprawnie nagrany. Ja nagrywam bez tego i wszystkie gry mi chodzą .

4. Yetan

Yetan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja nie weryfikuję - szkoda czasu. ;)

5. BabyBoy

BabyBoy V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Cleveland
    Nie musisz weryfikować - napęd zweryfikuje Ci grę, zadziała albo po chwili wywali błąd ze szmatką.
    Jak chcesz mieć 99% pewności że jest dobrze nagrana płyta to zaznacz weryfikacje.

Wczytywanie...