1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

WET - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Onicniepytaj, Październik 23, 2010.

1. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Szukałem i nie znalazłem żadnego tematu o tej grze w tym dziale.
    A że zastanawiam się nad nią to z chęcią poczytał bym jakieś opinie na temat tej gry ze strony graczy.

Ja się na temat tej gry nie wypowiem bo nie grałem jeszcze..

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. SNR

SNR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubelszczyzna
    Gra ciekawa, dość dynamiczna, pełna akcji i niesamowitego klimatu:) Jest ona godna polecenia, lecz nie jest grą ambitną, w każdym bądź razie jak najbardziej opłaca się zagrać.

4. bbong

bbong Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wiele wody sie w sedesie przelało odkąd ją przeszedłem więc super dokładnie nie pamiętam, ale podzielę sie tym co pamiętam... Cała gra jest stylizowana na stary film akcji klasy b... grafika jest dość specyficzna i nawet mimo tej celowej stylizacji nijak nie można się nią zachwycać... nie odpycha (chyba, że jest to dla kogoś główne kryterium oceniania gry) ale i nie można jej nazwać dobrą... dźwiękowo jest bardzo dobrze, w tle przygrywają z tego co pamiętam żywiołowe punkrockowe kawałki (tu też mała uwaga - jak ktoś nie cierpi takich klimatów to będzie dla niego minus). Historia jest banalna (nie mogło być inaczej ze względu własnie na ta stylizację) i można ją przedstawić klrótkim zdaniem - ktoś kogoś oszukał i zdradził i potem się ktos mści, tyle.
    Przejdźmy więc do samej rozgrywki. Sprowadza się ona głównie na przemierzaniu uliczek i korytarzy z wykorzystaniem różnych elementów akrobatycznych, eliminując po drodze bandziorów by w końcu dojść do jakiegoś wiekszego placu, na który wlewa sie istne morze bandziorów, których my musimy eliminować za pomocą broni z wykorzystaniem zdolności akrobatycznych bohaterki oraz spowolnienia czasu automatycznie właczającego się podczas wykonywania tych akrobacji. Niezwykle prosty pomysł, a dostarcza naprawdę ogromnej ilości zabawy. Dodatkowym urozmaiceniem oprócz skakania po dachach i balkonach, biegania, jeżdżenia po linkach i hustania sie i wybijania z poprzecznych prętów (wszystkim tym akcjom towarzyszy strzelanie) jest kilka innych, cholernie widowiskowych poziomów, gdzie główny nacisk położono na strzelanie w nietypowych okolicznościach połaczone z quick time eventami. Ciężko to dokładnie opisac, lepiej sprezentować kawałek gameplayu:

Jeszcze innym urozmaiceniem są kawałki etapów, w których bohaterce pryska na twarz krew zaszlachtowanego przeciwnika, co powoduje właczenie sie u niej czegos w rodzaju rage mode... wtedy ekran zmienia się w czerwony a my biegniemy jedynie przed siebie rozp***jąc kazdego kto osmieli sie wejśc nam w drogę.
    Podsumowując gra ma wiele mankamentów i nie kazdemu przypadnie do gustu, jednak w moim przypadku jako taki czysty dostarczyciel frajdy spisała się znakomicie. Masa akcji, masa dobrej zabawy... Bardzo miło wspominam spędzony przy niej czas ale nie jest to tez tytuł, do którego chciałoby się wracać kolejne razy.
    Zanim zagrasz najepiej obadać filmiki z gameplayem których pełno na youtube...

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  5. andiko

andiko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    gralem w demo - nigdy w to nie zagram

6. sblade

sblade Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dla mnie głupotą w tej grze są czasówki/treningi których nie da się obejść więc podziekowałem,,, może kiedyś wróce do tej gry ale wątpie.

Wczytywanie...

Poleć forum