1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

WeWantLive: Microsoft się spóźni

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez PatrixOK, Marzec 3, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Też wpatrujecie się w licznik na stronie WeWantLive i zastanawiacie się, jaką odpowiedź da Microsoft polskim graczom? Wygląda na to, że jeszcze trochę na nią poczekamy. Najnowsze wieści z linii frontu mówią, że MS się trochę spóźni.

Też jest to dla mnie dziwne, że odpowiedzi udziela się w ostatniej chwili. Choć w sumie wpisuje się to jakoś w postawienie licznika na stronie i budowanie napięcia przy odliczaniu.

No nic. Czekamy.

Zrodło: Polygamia.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. gomatekgo

gomatekgo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To już nawet nie jest śmieszne... raczej żałosne. Potem powiedzą, że odpowiedź wysłali gołębiem pocztowym i trzeba czekać...

4. Nagash

Nagash Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tarnów
    Ale jak za live biorą z karty kasiore, to jakoś strefy czasowe nie maja znaczenia, tylko ***** i nie masz kasy na koncie

5. bartas225

bartas225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Oni nie odpowiedzą. Wiecie czemu? Bo MS to banda idiotów, debili, krętaczy i oszustów. Chcą kase od klientów, ale od siebie nic nie dają. Płatny gold? Śmiechu warte. Nie dość że mam płacić żeby pograć przez sieć to jeszcze robię to nielegalnie. Jakbym miał kasę to dawno bym grał na PS3. Życzę MS żeby ten ich badziewny Natal się nie sprzedał przynosząc milionowe straty. Może wtedy się nauczą że nie kasa jest najważniejsza, tylko klienci. Zarobili przecież ileśtam miliardów $, więc niech się nie tłumaczą że to za drogie. Xbox ma duży potencjał ale MS go ogranicza wprowadzając jakieś ograniczenia. Marketplace na xbox.com od 18 lat? Niby czemu? To już kontroli rodzicielskiej się nie chciało wprowadzić? Dlaczego nie można zmienić regionu? Czy oni myślą że nikt się nie może przeprowadzić? No to się wyżaliłem :)

6. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Racja gomatekgo, to już jest poprostu żałosne, obiecują nam tego live'a już kilka lat a tu nic i podejrzewam że na tym się też skończy, pewnie powiedzą że już nad tym pracują a polscy gracze będą "w niebie", a za miesiąc będzie to samo ....

7. Draptol787

Draptol787 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    żal i tyle !!!!
    MS i tak zdziera jak może przykłąd kierownica do xboxa jakies 300 zł wi fi kolejne 200 zł gold 30 pare zł i jeszce sie im kur nie chce zrobić polskiego LIVE. Czy oni nie wiedzą że w polsce mieszka w huk ggraczy z których oni zarabiają ??. Zreszta gold jak na ps3 powinien byc bezpłatny moim zdaniem a tylko te MS punkty powinny byc płatne...

8. ogrodnik10

ogrodnik10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Microsoft ma ciebie w ***** i nie obchodzi go co ty myślisz na jego temat, jego rynek jest najbardziej rozwinięty na terenie usa a i tak bill jest najbogatszym człowiekiem na świecie mimo że okrada go 70% ludzi na swiecie.

9. radzion18

radzion18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    To było do przewidzenia, szkoda gadać

10. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    bartas225 - dam Ci dobrą radę. Jak Ci coś nie na rączkę, to nikt Cie siłą nie trzyma. Wyrzuć konsolę za okno i kup sobie zestaw małego wędkarza. Mniej frustrujące hobby, no i żyłka Ci nie pęknie. A jeśli nie pasuje Ci moja propozycja, to znajdź sobie robotę, zacznij zarabiać pieniądze i kup PS3. Nie tłumacz się brakiem kasy, bo robisz z siebie idiotę. Gry to nie towar pierwszej potrzeby, jak Cie na nie nie stać, idź kopać piłkę pod blokiem!

11. @elempl

@elempl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    oficjalne stanowisko MS juz potwierdzone MAJĄ NAS GŁEBOKO W ***** !

12. radzion18

radzion18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Ale powiedzcie sami, przecież M$ aż się sam prosi żeby go okradać, prawda ?

13. Nagash

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tarnów
  14. endriu1145

endriu1145 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    D4Ru73K dla Ciebie też dobra rada ;) Zachowaj dla siebie żałosne komentarze.

Chce się wyżalić, chce zjechać ms nawet jak nie ma racji? to niech to zrobi, jego prawo i Tobie to nic do tego. Jeżeli Cię stać to spoko, kupuj, graj itd. i co Ci się żywnie podoba, zajmij się sobą a nie komentujesz coś co i tak nic nie zmieni... wkur... się bo on gra za darmo a ty nie ... to musisz już po nim pojechać. Żałosne.

Ciekawe co ms odpowie nam. Czy powie sry ale teraz mamy co innego do roboty czy jednak znów będzie, że za kilka miesięcy usłyszymy coś więcej^^

15. Nagash

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tarnów
    już odpowiedział....

16. Alex789

Alex789 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    We want live dostało 5min temu odpowiedź od Microsoftu i właśnie rozsyła do mediów. Wreszcie się dowiemy.

17. endriu1145

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

No naprawdę pokazali się z jak najlepszej strony... tak jak każdy mówił heh

18. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Mnie pusty śmiech ogarnia ta hipokryzja i patologia w polskim Narodzie. Najwięcej krzyczą zawsze Ci, którzy biorą coś za darmo i jeszcze narzekają, że im mało. Piratów nic nie obchodzi LIVE, mają gry, dodatki za free, a GOLD za 10zł/miesięcznie. Mam niestety wrażenie, że najwięcej do powiedzenia mają Ci, którzy nie powinni. Nie dość, że gry mają za 5zł, to jeszcze pewnie chcieliby, aby Microsoft zwrócił im rachunki za prąd i internet.

Przykra mentalność w tym kraju, gdzie najwięcej do powiedzenia mają ludzie, którzy powinni milczeć. Jeszcze bardziej przeraża mnie obnoszenie się z tym i dumna postawa. By the way, gry kupuję, ale flasha też mam.

Nie wqr mnie nikogo postawa, czy ktoś kupuje czy ściąga. Wqr mnie publiczne obnoszenie się swoją ułomnością, bo bycie piratem inaczej nazwać nie można. Chcesz, ściągaj, ale to nie jest żaden powód do dumy, wręcz przeciwnie, kolegów nie zyskasz, życia nie zmienisz. Tracę czas na polemikę z nastolatkami.

19. Nagash

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tarnów
    :p
    info było rzucone już prawie pół godziny temu.... zobacz w link jaki dałem wyżej...

20. lisek84

lisek84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kielce - Warszawa
    no tośmy dostali ;-) Ciepłym moczem po oczach.

Brzydkie słowa mile widziane ;P

21. endriu1145

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To wrzuć stary na luz ... bo z tego co piszesz to tylko wylewasz swoją złość ... Niech mówi co chce jego sprawa, też kupuje oryginały i mnie to wcale nie rusza co on mówi... Jego sprawa czy kupuje czy ściąga, czy równie dobrze ściąga i kupuje ...

zgadzam się z tym, że nie dość, że za płytę mają grę to jeszcze nie pasuje, że na 2 płytach, że musi kupić płytę itd... to jest żałosne i śmieszne ale również śmieszne i żałosne jest to jak z d... po piratach jedzie ten co kupuje oryginały bo on płaci ... jego wola tak samo jak wola tego co ściąga...

Dla mnie przykre jest to, że w tym kraju "człowiek człowiekowi wilkiem"... nie wszyscy ale większość tak robi... zazdroszczą itd...

koniec off'a

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum