Weź udział w nocnej premierze Grand Theft Auto V i kup grę po północy. Gdzie?

Nazir

Banned
Ja już po nocnej premierze utorrent pocisął 2DVD w niecałe dwie godziny, czyli mniej niż kolejka nerdów pod empikiem :D
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja już po nocnej premierze utorrent pocisął 2DVD w niecałe dwie godziny, czyli mniej niż kolejka nerdów pod empikiem :D
piractwo ma swoje dobre strony. ściąganie gry robionej przez rok, kosztującej 200 zł i do przejścia w 6 godzin jest czymś pozytywnym, natomiast ściąganie gry, ktorą twórcy robili parę dobrych lat, która zawiera więcej contentu niż wszytkie nfsy i cody razem wzięte jest poprostu czystym ku*****m. pozdrawiam
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
piractwo ma swoje dobre strony. ściąganie gry robionej przez rok, kosztującej 200 zł i do przejścia w 6 godzin jest czymś pozytywnym, natomiast ściąganie gry, ktorą twórcy robili parę dobrych lat, która zawiera więcej contentu niż wszytkie nfsy i cody razem wzięte jest poprostu czystym ku*****m. pozdrawiam
Uważaj, bo zaraz się zlecą i będą płakać, że nie każdego stać na wydanie 200 zł. Tylko ciekawe po co konsole w takim razie kupowali...
 

Nazir

Banned
Uważaj, bo zaraz się zlecą i będą płakać, że nie każdego stać na wydanie 200 zł. Tylko ciekawe po co konsole w takim razie kupowali...
Wręcz przeciwnie stać mnie. Ale jeśli mam do wyboru za darmo albo płacić wybieram za darmo :)
 

Sk_uter

Użytkownik
Użytkownik
Co to za kod na paragonie od empiku?
PS widziałem na filmie, że oni dostali jakieś pudełko i coś tam, mi nic nie dali, jak u was dostaliście coś?
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Co to za kod na paragonie od empiku?
PS widziałem na filmie, że oni dostali jakieś pudełko i coś tam, mi nic nie dali, jak u was dostaliście coś?
to pudełeczko dostawali ci z preorderami, ale z tego co wiem to nie bylo to nic ciekawego. wszyscy, którzy byli w Bydzi na nocnej premierze dostali plakat :)
 

Camilo

Użytkownik
Użytkownik
to pudełeczko dostawali ci z preorderami, ale z tego co wiem to nie bylo to nic ciekawego. wszyscy, którzy byli w Bydzi na nocnej premierze dostali plakat :)
To najpewniej kod na sterowiec który dają w pre orderach. :)

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2
 

Sk_uter

Użytkownik
Użytkownik
nie, kod jest w srodku pudelka, bo ja tez dostalem, chociaz pre-ordera nie mialem.

Ale dalej nie wiem co to za kod na paragonie, wiecie?
 

BBBB

Użytkownik
Użytkownik
Nie rozumiem jak można wydać na grę 209zł.
 

matj

Użytkownik
Użytkownik
Jakby i bylo po 50 to bys pewnie to samo napisal

Wyslane za pomoca Galaxy S IV ( taptalk 2)
 

BBBB

Użytkownik
Użytkownik
Jakby i bylo po 50 to bys pewnie to samo napisal

Wyslane za pomoca Galaxy S IV ( taptalk 2)
Tutaj się mylisz :) Połowa ceny tej gry to pewnie koszty reklam, które raczej nie były potrzebne bo każdy kto znał gta to by pewnie zagrał.
 

Do góry Bottom