wezwanie na policje

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

KwieciuJr

Użytkownik
Użytkownik
Witam serdecznie. Spotkala mnie wczoraj naprawde nieciekawa sytuacja. Jechalem rowerem pod wplywem alkoholu i zlapala mnie policja. dostalem wezwanie z art. 178kk, mam stawic sie tam jutro o godzinie 10. co mnie tam czeka? wypisanie mandatu?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Przesluchanie, pozniej sprawa sądowa, do zapłaty z 1000-1500 zqkaz poruszania sie na rowerze przez rok

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

KwieciuJr

Użytkownik
Użytkownik
ileeee ?! nie mozna tego jakos zalagodzic? dostac pouczenie? Takiej sumy to ja kawalek czasu na oczy nie widzialem, jestem biedny jak mysz koscielna.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
kolega jechał na rowerze i dostał zawiasy (pół roku) + jakaś kara więc współczuję
 

KwieciuJr

Użytkownik
Użytkownik
jaaa nie moge. o cos takiego tyle szumu? Jest jakas mozliwosc, zeby odpuscili? Jechalem na totalnie pustej drodze, a akurat patrol jechal..
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
jaaa nie moge. o cos takiego tyle szumu? Jest jakas mozliwosc, zeby odpuscili? Jechalem na totalnie pustej drodze, a akurat patrol jechal..
Piłeś nie jedź

Wysłane z mojego GT-I5700 za pomocą Tapatalk
 

KwieciuJr

Użytkownik
Użytkownik
jechalem rowerem, rownie dobrze idac piechota moge stanowic zagrozenie dla ruchu.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
jaaa nie moge. o cos takiego tyle szumu? Jest jakas mozliwosc, zeby odpuscili? Jechalem na totalnie pustej drodze, a akurat patrol jechal..
bardzo nastukany byłeś ? jaki wynik 'dmuchana' Ci wyszedł ?
bo jeśli jakiś bardzo niski to może skończy się na mandacie + pouczenie ale nie wróżę Ci nic dobrego.

jechalem rowerem, rownie dobrze idac piechota moge stanowic zagrozenie dla ruchu.
byłbyś wtedy "pieszym" a nie "rowerzystą" więc byłaby kontrola i w najgorszym przypadku izba (150,- chyba) więc to trochę inna sprawa. Ludzie trzeźwi potrafią się przewrócić na rowerze więc pijany rowerzysta to trochę większe zagrożenia niż pijany "pieszy"
 

KwieciuJr

Użytkownik
Użytkownik
malo wypilem. w pierwszym 0,45, w drugim 0,58, a w trzecim 0,48.
Ale sobie narobilem problemow, a znajomy mowil, zeby zostac na noc..
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
ano trzeba było zostać, zawsze najlepsze rozwiązanie
czyli połówkę zrobiliście mniej więcej sądząc po wynikach :D
albo po 4-5 piwek
 

KwieciuJr

Użytkownik
Użytkownik
dokladnie, polowka na dwoch ;)

a co najlepsze, Ci policjanci, ktorzy mnie zlapali, byli wczesniej u znajomego z ktorym wlasnie pilem ;) Jakas stara baba zadzwonila, ze niby wielka impreza i skonczylo sie tylko na wymianie dwoch, trzech zdan.

Czyli czeka mnie jutro ciezka przeprawa... lepiej przyszykuje sie na najgorsze.
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Gdzieś z 1000 pln wylozysz pewnie.zawiasy dostaniesz a jak nie zapłacisz to obróbka gdzieś tam:-D sąsiad za rower na fazie 2.5 miesiąca korki z butelek na wysypisku odkrecal po 8 h dziennie heh

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

KwieciuJr

Użytkownik
Użytkownik
Gdzieś z 1000 pln wylozysz pewnie.zawiasy dostaniesz a jak nie zapłacisz to obróbka gdzieś tam:-D sąsiad za rower na fazie 2.5 miesiąca korki z butelek na wysypisku odkrecal po 8 h dziennie heh
ok, nie wyglada to dobrze w takim razie.
policjant mowil cos o 300, 500zl a nie o 1000zl.

Jesli stane przed sadem, moge powiedziec ze jestem bezrobotny i nie mam z czego zaplacic? przejdzie to?
dopiero na studia ide, nie mam grosza przy sobie..
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nie przejdzie:D, ewentualnie rozłożą na raty lub prace społeczne 30h godzin miesięcznie przez pół roku tak na oko. Zależy ile wydmuchałeś tak naprawdę(doczytałem sporo miałeś, więc troche dostaniesz):p. Znajomego, którego zatrzymali nie miał tak niskiego mandatu
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Nie ma reguły na takie coś.i zdaje mi się że przed sądem nie staniesz tylko szybko wyrok bez ciebie zapadnie a wtedy będziesz musiał się dostosować do sądu.ale może że to 1 raz itp to jakoś inaczej cię potraktują.zobaczysz na miejscu

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

harrymason88

Użytkownik
Użytkownik
ach strasza cie tutaj jesli nie byles wczesniej karany to 1000zł+zakaz prowadzenia nie wiem czy weszło to w zycie ale jesli masz prawko to ci go nie wezma mialo cos takiego byc.
Na przykladzie kumpla nie byl wczesniej karany miał ok 2promile był młody-głupi autem go jebli dostał 1000zł+500 na poszkodowanych w wypadkach drogowych i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na 2lata,zawiasy nie wchodza w gre w twoim przypadku.
 

KwieciuJr

Użytkownik
Użytkownik
Nie bylem wczesniej karany. Tysiac zloty... to lepiej sie juz powiesze, taniej wyjdzie.
no dobra, dziekuje panowie, przynajmniej wiem czego moge sie spodziewac.
 

ZiK

Użytkownik
Użytkownik
ostatnio dawali 500 grzywny i zakaz poruszania sie rowerem na rok. kumpel sie zalapal ;)
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Zakaz poruszania rowerem? Jeśli masz prawo jazdy to Ci prawko zabiorą na rok i nawet samochodem jeździć nie będziesz mógł. Kolega tak miał a jechał rowerem po drodze osiedlowej :p

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

bembenos

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Zakaz poruszania rowerem? Jeśli masz prawo jazdy to Ci prawko zabiorą na rok i nawet samochodem jeździć nie będziesz mógł. Kolega tak miał a jechał rowerem po drodze osiedlowej :p

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
Teraz już tego nie ma.

Dostaniesz zawiasy plus kawał grzywny. I dobrze. Nauczysz się jeździć po trzeźwemu.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom