1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wgrana topologia pod 2.0 a wynik w abgx360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez krakow2000, Marzec 8, 2012.

1. krakow2000

krakow2000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam
    Zgodnie z instrukcjami wgrałem do gry topologię pod LT 2.0 . Gra to Kingdoms_Of_Amalur_Reckoning_XBOX360-iMARS. Przepuściłem przez abgx-a i dostałem takowy wynik:

[​IMG] a tutaj wersja medium ale końcówka ta sama... te same ustawienia tylko verbosity level na medium http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e5a81151da6f0112.html

Zastanawia mnie końcówka screema "Game was verified but stealth wasn't Verification filed"... takie coś można nagrać czy nie... jak daję aby sam pobrał wsio i dograł pod lt 3.0 to wszystko jest ok a tutaj wybrałem "disable writes"... nawet po takim zabiegu i wgraniu topologi 2.0 to samo na koniec się pojawia...

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    "Żółte komunikaty" są bez znaczenia. Przecież "Topologia" jest cofnięta, możesz nagrywać.

4. krakow2000

krakow2000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    dzięki za odpowiedź... można zamknąć...

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Zamykam

Wczytywanie...

Poleć forum