1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wgranie aktualizacji,jest jakies zagrozenie? kilka pytan

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lukaszbytom, Wrzesień 29, 2010.

1. lukaszbytom

lukaszbytom Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam prosbe,chciałem zapytac o kilka rzeczy a mianowicie

Od tygodnia jestem posiadaczem mojego pierwszego xboxa wersja arcade 2009-10-17 na plycie jusper. Konsole kupiłem na giełdzie i tam tez sprzedawce zatrudniłem w sprawie przerobki ktora polegała na dolutowaniu jakichs kabelkow w napedzie co zreszta czynił na moich oczach.
    Niestety pojawił sie jakis problem (naped podłaczony byl pod kompa) i po lutowaniu komp wyswietlał jakies nieprawidłowe dane na monitorze. Koleś poprawił luty ale bez efektu.
    W końcu wmontował inny NOWY? naped-ponoc liteon (2008-2009)ktory miał juz wczesniej przerobiony jak twierdził bez lutowania.
    I tu moje pierwsze pytanie: czy sytuacja ktora miała miejsce jest do przyjecia?,czy tak zmodernizowana konsolka jest ok ? za sprzet dałem 750 zl

Przerobka to ponoc iextreme ln (koleś gada ze moge spokojnie podlaczyc konsole online bo ponoc na tej przerobce jeszcze niebanuja konsoli??jest to prawda? bo ja szczerze watpie

Chciałbym tez wgrac aktualizacje (bez podlaczania konsoli do netu; nagrane na plytce lub pamieci)aby miec dostep do nowego interfejsu i awatarow ale boje sie,ze konsola juz przerobiona,moze zle przyjac aktualizacje? jest jakies ryzyko z tym zwiazane? zbanowanie itp?
    Z tego co wyczytalem aktualizacja zajmuje ok 90mb,niemam dysku a jedynie pamiec wbudowana-czy wystarczy mi pozniej pamieci na sejwy i inne potrzebne rzeczy?
    Ponoc po aktualizacji mozna uzywac pamieci z pen drajwa na sejwy? i inne rzeczy zapodac np dema gier?
    ....A moze wogole zapomniec o aktualizacji aby nieprzedobrzyc,narazie niemam zadnych problemow z konsola ,gierki czyta spoko (dead rising 2. red death redemption)

prosze o pomoc i z gory dzieki :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Oczywiście mógłbyś zrobić u profesjonalisty JTAGa , ponoć świetny soft dający masę dodatkowych możliwości X360. Jeśli tego nie potrzebujesz to śmiało możesz zaktualizować dash po pobraniu go ze strony xbox.com , nic się nie stanie , nikt Cię nie zbanuje. Bana dostaniesz jeśli będziesz grał na kopiach przez neta. Przeróbka polega tylko na zmianie softu napędu konsoli więc o nic się nie martw. Jeśli napęd był nowy i wszystko działa jak należy to nie masz się co bać. Po aktualizacji dashboardu będziesz mógł wykorzystać pendrive jako zwyczajna memorka do X360 , ładując na niego savey , gry demo , tematy , instalację pełnych wersji gier ( jeśli podłączysz pena 8 GB lub 16 GB , bo tylko do tylu obsługuje Xbox).

4. KNAR

KNAR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Nie pisz gościowi o jtagu na konsoli z października.

Konsole możesz spokojnie aktualizować, nic się nie stanie. Aktualizacji wymagają nowsze gry więc jak nie puścisz jej teraz, to wyskoczy odpowiedni monit z prośbą o aktualizacje przy jakiejś nowszej gierce.

5. lukaszbytom

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Dzieki za odpowiedzi. W takim razie wgram sobie ta aktualizacje i tu moje pytanie, jaka najepiej wgrac? ta z stronki xboxa-

Xbox.com | New Xbox Experience jest już dostępny tutaj!

albo moze lepiej cos innego starszego? chciałem jeszcze zapytac w razie czego moge wrocic do stanu sprzed aktualizowania? i czy z jakiegos powodu moze mi to byc potrzebne...
    ...ogolnie co jeszcze powinienem o tym wiedziec ?

dzieki Łukasz

6. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Nie da sie wrocic do starego dasha wgrasz nowego to mozesz potem wgrac tylko nowszego.
    Nagraj dasha na plyte i jazda.
    A jak nie bedzie chcialo dzialac z plyty wylacz xboxa,zalacz go poprzez wysuniecie tacki wsadz plyte jak nie odczyta to tak rob az odczyta :)

7. popino

popino Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Aktualizacja z Pendrive

Skopiuj aktualizację na pendrive. (PAMIĘTAJ. Folder w którym są pliki z aktualizacją musi mieć nazwę "$SystemUpdate", inaczej Xbox jej nie znajdzie.)

Uwaga: Pendrive musi być w formacie FAT32.

Wsadź Pednrive w port USB twojej konsoli, następnie jeżeli twoja konsola jest włączona, to ją wyłącz (zazwyczaj nie trzeba tego robić, Xbox wykryje ją bez tego, jednak w niektórych przypadkach nie da rady.), a potem włącz ją ponownie. Program aktualizujący powinien wystartować automatycznie.

Aktualizacja z DVD lub CD

Wypal płytę DVD lub CD z folderem o nazwie "$SystemUpdate"(jeżeli nazwa folderu zawierająca pliki aktualizacyjne ma inną nazwę, zmień ją na taką, jak podałem, dlaczego? Patrz Aktualizacja z Pendrive.)

Aktualizacja:

Wsadź płytę DVD lub CD do napędu twojej konsoli. Xbox powinien odnaleźć aktualizację sam, jeżeli jednak tego nie zrobi, to wyłącz konsolę i włącz ją ponownie. (z płytą w środku)

Osobiscie polecam aktualizacje z pendriva bo nic nie trzeba nagrywac i za kazdym razem konsola sie zaktualizuje

Link do najnowszej aktualizacji 9199

http://download.microsoft.com/download/1/D/8/1D8C09BE-278E-41CD-98BE-EB9188128227/$SystemUpdate9199.zip

8. Dekoy

Dekoy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    3city
    Panowie mam pytanie prawdziwego amatora, który tylko gra off-line :) mam wgranego softa 1.6 non stelath. Jeżeli wykonam aktualizację z pendrive to rozumiem, że soft nie zostanie uszkodzony i z czystym sercem bede mogl korzystac ;) Pytanie nr dwa, nowy dash odblokowuje instalację na dysk ? Wolę się upewnić bo nowy dysk do mnie jedzie.

9. popino

popino Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Soft ix 1.6 nie zostanie uszkodzony po wgraniu nowego dasha.
    Nowy dash 9199 odblokowuje opcje instalowania gier na dysk.

Śmiało wgrywaj bez najmniejszych obaw o cokolwiek

10. lukaszbytom

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Wgrałem dzis aktualizacje Dashboard - offline 2.0.9199.0+Avatar poprzez pamiec przenosna. Wszystko przebieglo sprawnie,mam avatary itd

link wziołem z http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f...line-[2-0-9199-0-avatar]-oficjalny-50303.html

takze moge polecic.Gierki ładuja sie sprawniej,a co najwazniejsze konsola niepyta za kazdym razem o aktualizacje.AHa w ustawieniech dalej widnieje ilosc pamieci 250mb wiec aktualizacja niezabrała widocznie pamieci wykorzystywanej do sejwow? jest to mozliwe ze jest w jakims innym miejscu?

Chciałem sie jeszcze dopytac w jakiej zakładce mozna usunac istniejace juz konto uzytkownika konsoli(profil) bo mam jeden wiece stworzony i co to znaczy " ozdyskaj tag gracza" bo mam to w jednej z zakładek.

dzieki :)

Wczytywanie...

Poleć forum