1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wgranie DLC na pendrive

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Groszeq, Wrzesień 17, 2010.

1. Groszeq

Groszeq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    mam pytanie, mam DLC gry Mafia 2 na komputerze w innym formacie niż .dvd, .iso, jest formatu jak demo. Jak skonfigurować pendrive i wgrać na niego ww. plik, aby xbox widział grę.
    Czyli co muszę zrobić, abym mógł DLC z pendrive zainstalować na dysku xboxa.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. ZigUS

ZigUS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jeśli nie masz przeróbki JTAG... to nic z tym nie zrobisz

4. Milosz9022

Milosz9022 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Hajnówka
    A właśnie ,że da się wgrac DLC na pena bez Jtaga. Było wałkowane to już parę razy. Tylko właśnie sam nie znalazłem opisu jak to zrobić. Warunek musi być, że musi to byc DLC NO JTAG

5. RAkU_SK

RAkU_SK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Strzelce Krajeńskie
    no właśnie jak to zrobic bo na xbox-sky.cc.com jest pełno dlc bez jtaga i nie wiem jak to zrobic zeby działało

6. elosiema

elosiema Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ale trzeba mieć przynajmniej połączenie z live bo inaczej **** blada,a jak ktoś ma przeróbke to wiadomo czym to grozi

7. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    widzialem gry arcade[NO JTAG] ostatnio byl wysyp tego. Limbo, DR2 Zero Case. ale nie widzialem jeszcze DLC bez jtaga. dajcie jakis link ;]

ok mam. DLC do mafii II. niestety potrzebny net i drugi kontroler o_O

Wczytywanie...

Poleć forum