1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wgranie LT na stary ix1.6 bez JF?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez muhaker68, Styczeń 20, 2010.

1. muhaker68

muhaker68 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Moze mi ktos powiedziec jak wgrac Lite Toucha bez jungle flashera :D?
    Moja aktualna przerobke wgralem sobie sam (z 1.51 na 1.6) za pomoca kontrolera sata, wyciagnietego juz klucza (mialem na szczescie na plytce) oraz firmtoola i dosflasha w ntfs4dos, jako iz mam viste x64. Caly problem z LT polega na tym, ze firmtool nie chce zrobic custom firmware! Czy da sie zrobic inaczej custom firmware, nie uzywajac nowego jungle flashera? (dlaczego? bo JF NIE DZIALA MI KOMPLETNIE POD VISTA, chyba przez sterowniki porioX64 jak i X32. - zmula i sie zwiesza ...)
    Prosze o pomoc osoby obeznane w tym temacie ;) Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    nowy jungle flasher dziala na x64

4. muhaker68

muhaker68 Świeżak Świeżak