wgranie maximus-em lt 2.0 do przerobionej konsoli

sensej

Świeżak
Świeżak
kiedys ktos fleszowal naped liteona 85 v1 czyli tylko po kablu sata i polaczenie do maximusa.
przerabialem pare sztuk ale nigdy nie wgrywalem na przerobiona konsole.
konsola byla przerobiona wczesnie, wrzucilem nowy dash po usb do konsolki - wgralo bez problemowo, przerobienie zniklo, okey. konsolke rozebralem chcialem odczytac keya by sfleszowac na lt2.0 lub 3.0 jednak polaczenie z konsolka mam ale gdy wola half tray i pozniej maximum open (odlaczamy zasilanie) strasznie dlugo czyta po czym czytanie failed - czy moze ktos pokierowac co robie zle


pozdrawiam
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
kiedys ktos fleszowal naped liteona 85 v1 czyli tylko po kablu sata i polaczenie do maximusa.
przerabialem pare sztuk ale nigdy nie wgrywalem na przerobiona konsole.
konsola byla przerobiona wczesnie, wrzucilem nowy dash po usb do konsolki - wgralo bez problemowo, przerobienie zniklo, okey. konsolke rozebralem chcialem odczytac keya by sfleszowac na lt2.0 lub 3.0 jednak polaczenie z konsolka mam ale gdy wola half tray i pozniej maximum open (odlaczamy zasilanie) strasznie dlugo czyta po czym czytanie failed - czy moze ktos pokierowac co robie zle


pozdrawiam
Jak klucza nie masz to musisz probe mieć do liteon.nowy dash w twoim przypadku = reflash napędu czyli jesteś trochę do tylu z wiedzą:)

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

sensej

Świeżak
Świeżak
czyli probe i wyciagnac keya?? + flesz nowym oprogramowaniem np 2.0 czy np trzeba sie cos bawic z org oprogarmowaniem... na maximusie i jf przeszkocze temat??
troszke jestem do tylu gdyz dawno nie bawilem sie xboxami


pozdrawiam
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
maximus znaczy się lizard tak ? Nie wiem jak to na tym się robi,nie używam tego. Tam chyba do litka jest scorpion czy jakoś tak. Ktoś od lizarda musi się wypowiedzieć.
Czy masz Xtraktor jak tak to możesz jako zasilanie tego użyć + probe i w JF zrobić
 

sensej

Świeżak
Świeżak
maximus + spear - gdzies mialem jeszcze cos do niego ale musze odalesc
czy dam rade odczytac??

pozdrawiam
 

sensej

Świeżak
Świeżak
masz jakies info jak to teraz sie robi ostatnia zabawa moja miala miesce gdzie lt 2.0 nie bylo w planach niestety;(

czy dobrze rozumiem ze probe 3 mozna zrobic w maximusie stosujac spear + wlacznik na kabelku ? jak w linku podobnym forum http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=731489



a kabel rozlaczyc wlacznikiem tak ale nie widze diody w spear nie jest potrzebna??
 

sensej

Świeżak
Świeżak
przerobiony zestaw maximusa i wszystko idzie jak to zloto:) nie trzeba probe 3 itd
diody sie nie wstawia jedynie wlacznik na lini jak na fotce zoltej:)

pozdrawiam konsolka zrobiona maximusem i spear-em
 

Do góry Bottom