1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wgranie motywów

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maciexxfc, Maj 8, 2010.

1. maciexxfc

maciexxfc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Cewice
    Witam nie mam dysku ani kabla,ale mam 2 karty pamięci i czy jak wgram tego dashboarda z tąd(http://xboxforum.pl/oprogramowania-f13/dashboard-2-0-9199-0-faq-i-problemy-50068.html)
    bede mogl jakos pobrać motywy i przez pendrive wrzucic na karte pamięci i ustawic sobie go??konsole oczywiscie mam przerobione

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Tak będziesz mógł, ale jak masz tylko karty to musisz mieć czytnik kart na USB żeby podpiac do konsoli. Przerobka nie ma nic do rzeczy.

4. maciexxfc

maciexxfc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Cewice
    Mam czytnik kart m2,a karte mam 8 gb czy to może być.I czy ktos moze podac mi stronke z motywami do pobrania??

5. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    na jednym usb będziesz miał tylko 4 gb. A motyw sobie sam zrób programem modio.

Wczytywanie...

Poleć forum