1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wgranie nowego Dash'u 15574

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MartinVip, Październik 30, 2012.

1. MartinVip

MartinVip Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich.

Posiadam LT 2.0 i dash 13599 oraz ihas 124B i chcialem sie spytac czy moge bez zadnych obaw wgrac nowego dash'a 15574 zeby pograc w nowe gry, ktore go potrzebuja jak medal, nfs itd... Takze chcialem sie dowiedziec czy ten oto dash nie usunie mi przerobki i czy starsze gry beda mi chodzili np. gta IV, batman, nfs, black ops...? Czy jezeli wgram ten dash to czy bede musial to tych straszych gier dogrywac TU czy tez nie i czy bede musial robic jakis myk z mp3 ? Bo jak narazie do tej pory wszystkie giery smigaja bez zarzutu. Czekam na odp.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MartinVip

MartinVip Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy nikt nie jest mi w stanie odpowiedziec?

4. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    użyj szukajki lub podepnij się pod istniejący temat a jest ich wiele...

Wczytywanie...

Poleć forum